Wpis z mikrobloga

966373 - 15 = 966358

Wieczorna rundka po Warszawie w ramach testów nowej lampki. Miało być więcej, ale okazało się, że jest chłodniej niż zakładałem. Gardło pobolewa od 3 dni, więc uznałem, że nie ma co się wygłupiać.

Statystyki:

Dystans: 15 km
Wertykalnie: 226.9m(↑94.4m/↓132.5m)
Czas: ◷00:43:03
Średnie tempo: 2:56 min/km
Średnia prędkość: 20,42 km/h
Kalorie: 373 cal

#rowerowyrownik #ruszwarszawa

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 10
@trace_error: AXA Greenline 50 Lux (w zestawie z tylną lampką)

Lampka ładowana przez USB, niewielkich rozmiarów, bardzo porządnie wykonana. Posiada elementy w kolorze pomarańczowym, więc może nie pasować do stylówy :P

Jest mocowana na gumowy pasek z dziurkami, który wydaje się być nieco za krótki do kierownicy 31,8 mm. A przynajmniej nie byłem w stanie za pomocą palców jej zamontować, ale od czego są kombinerki. Jest możliwość niewielkiej zmiany kąta świecenia
sosna119 - @trace_error: AXA Greenline 50 Lux (w zestawie z tylną lampką)

Lampka ł...

źródło: comment_YiWix6TE3343TZHWF1MWixIguApvaUxX.jpg

Pobierz
@sosna119: ( ͡° ͜ʖ ͡°) dowiedziałem się co za lampka dopiero z recenzji. Spoko, wysiłek nie pójdzie na marne. Przyda się innym jak będą wybierać światełko. A z innym polecanych to w centrumrowerowe jest/będzie promo na roxim rx5
Hutchinson Equinox


@sosna119: Kolego polecam znaleźć na Allegro choćby Detonatory za 50zł sztuka i to wymienić. Mam też Tribana u siebie jako drugi rower i Hutchinsony to największe padło jakim zdarzyło mi się turlać na szosie. Zero przyczepności na mokrym/śliskim.
Szosę mam od 5 miesięcy, więc jeszcze jestem zielony w temacie. Nie wiem jak dobrze powinna się trzymać taka wąska opona. Wcześniej jeździłem MTB na slickach i tamte trzymały się jak szalone, a do tych całkowicie nie mam zaufania.

Zero przyczepności na mokrym/śliskim.


@metaxy: zdążyłem się przekonać. Kilka dni temu ruszając ze skrzyżowania w lewo na mokrym asfalcie przy dość mocnym depnięciu w pedał tylne koło straciło przyczepność i uciekło w
Nie wiem jak dobrze powinna się trzymać taka wąska opona.


@sosna119: Na suchym perfekt, na mocnym bez jakichś ostrych wychyleń na zakrętach i też jest dobrze. W każdym razie zainwestuj. Polecam, bo można sobie krzywdę zrobić na tych co masz teraz.