Wpis z mikrobloga

@zolwixx: Ciężko jest kogoś nauczyć grać ( ͡° ͜ʖ ͡°), mam kolegę z s5 widzę jak gra... Warto nauczyć się grać tylko 1 postacią (oczywiście trzeba mieć pojęcie o innych postaciach), wychodzenie z brązu/silvera/golda to przede wszystkim żmudna gra jedną postacią.
  • Odpowiedz
@Arkatch: granie AD Threshem i AP Fiddlestickiem, wbrew sprzeciwom gównoburzy ma sens, czy dostosowywać się na siłę do teamu? na ile w brązie Fiddle nadaje się na mida/dżunglę ? thresh dalej używany jako support, czy zyra/mf/cośtam ? kogo brać na topa? a ADC i tak nie umiem grać...
  • Odpowiedz
@alaskan_pipeline: reszta drużyny i tak się sra, ja biorę thresha, tankowe runy, idę w jakąś antymagiczną aurę, a mój ADC 3x kamikaze pod turretem przeciwnika i zostaję sam z 2 przeciwnikami 2 lvle wyżej ode mnie... a jak wpada jungler, to we 3 mnie pod wieżą dojadą bez strat.
opisuję ten przykład często, bo to jest pieprzona klasyka gatunku, widziałem to zbyt wiele razy...
  • Odpowiedz
@zolwixx: Aktualnie w platynie/diamencie gra się dość często na topie Nautiliusem, ale to robi się w wyższych dywizjach. W brązie gra się tym czym umie się najlepiej!
Wg mnie AD thresh jest słaby, nie warto nim grać. Dalej mocny na suppie.
AP fiddle lepiej na jungle i tym możesz spokojnie grać (najlepiej wyskakuj z krzaków z ulta na przeciwnego adc/mid).
Na topa Fiora/Malphite/Nautilius/Shen czasami widuje Rammusa z portalem zz'rot (bardzo dobry
  • Odpowiedz
@zolwixx: Irelia/Gnar spokojnie można grać na topie, Skarner jungla. Ahri teraz jest spoko na midzie Katarina po bufie raczej też.
Thresha buduj pod tanka na suppie, Ty masz tylko chronić swojego ADC ewentualnie grabnąć przeciwnego.
  • Odpowiedz
@Arkatch: @zolwixx: sęk w tym, że takie wychodzenie z niższych lig poprzez szczerze mówiąc oszukiwanie systemu nie ma zbytnio sensu. Nie wiem jaki jest sens gry jedną postacią, bo w takim przypadku to praktycznie tylko się climbujesz, a nie stajesz się lepszym graczem.

climbowanie elo to nie są jakieś wyścigi, obczaj na youtubie filmiki lastshadow9 jak #!$%@? ludzi z bronzu czy innego syfiastego elo, ziomek też streamuje live coachingi i
  • Odpowiedz
@Keiano: Ja osobiście nie widzę nic złego w graniu jednym champem. Sam w sezonie 3 byłem w brązie 1, ale gdy dodali flarę do gry grałem większość gier WW i dzięki temu dostałem się do platyny 5 w czwartym sezonie. Potem zacząłem grać postacią z podobną mechaniką do WW, i już nie musiałem uczyć się nią grać pierdyliard normali jak grałem WW tylko kilka.
Trzeba pamiętać że umiejętność gry daną postacią
  • Odpowiedz
@Arkatch: dokładnie, warwick to dobra postać bo nie wymaga praktycznie żadnego wkładu od gracza, zamiast martwić się mechaniką to możesz patrzeć po lanach i przejmować się rzeczami na które normalnie nie miałbyś czasu.

problem w tym, że przyspamisz warwickiem to nie nauczysz się pozycjonować inną postacią, wizji też nie skontrolujesz bo to nie taki rodzaj postaci, warwickiem nie #!$%@?, jedynie przejmujesz się timingiem.

poza tym nie oszukujmy się, postacie z podobną
  • Odpowiedz
@Keiano: no wow, niesamowite grasz 1 postacia 3 lata, nagle probujesz 128 innych na rankedach i nie karujesz, gosc powinien dostac nobla za to odkrycie. Wbiles diamondo na kayle. Wiesz ze karujesz nia, ciupiesz normale, lub smerfujesz dopoki nie czujesz sie na silach ciorac swoja 2 postacia na rankedach. To jest tak jak ludzie w s3 wbijali diament supportami i nagle same picki top mid, bo przeciez doszli to teraz mozna
  • Odpowiedz