Wpis z mikrobloga

1.Bądź mną lv 26
2. nie chodź nigdy do klubów
3. idź na imprezę z #rozowympaskiem z okazji urodzin
4.75 idziemy do klubu
5. No dobra raz pójdę nic mi się nie stanie.
6. Oczywiście, że stało się...
8. Dostan #!$%@? przy wychodzeniu z toalety
9. Zegarek tak bardzo #!$%@?
19. Oko tak bardzo #!$%@?
20. Koszula tak bardzo #!$%@?
21. #!$%@? bo ciemna skóra, #!$%@? ze od urodzenia i 100% Polak
22. Poland stronk! 40:1 sabbaton!
23. Zgub klucze z Finnem z Adveture time :(
24. Tomograf zrobiony zatoki powiększone #przegryw
25. Całe szczęście skarpetki miałem takie same #pdk

#zalesie
  • 110
  • Odpowiedz
  • 2
@Roballo: tak wszystko juz ruszyło,.
@pies_ogrodnika: ja juz nigdy nie pójdę do toalety!
@placekbananowy: siedziałem piłem piwo-> poszedłem sie odlać-> drzwi się otwierają podczas czynności, dynka-> kurtyna ;) ja nie wybieralem ogólnie chodzę do takich przybytkow 1 na rok dosłownie, różowy miał urodziny i chcieliśmy pogibac się.
  • Odpowiedz
@SanchezYZF: Czyli komuś się nudziło, albo nie spodobały mu się Twoje sznurówki. Żałosne w sumie. Za to kocham swoje mało miasteczko, gdzie w takich miejscach jest spokój, wszyscy się znają, nie ma takich problemów.
  • Odpowiedz
@SanchezYZF: "#!$%@? bo ciemna skóra " ja tu ciemnej skóry na zdjęciu nie widzę. Twoja wersję znamy, ciekaw jestem co by powiedziała druga strona. Zresztą co to za klub w którym Cie tak obili, że ochrona nie zareagowała?? Mnie ostatnio jak gość piwem oblal całego i go złapałem to nawet nie zdążyłem mu nic powiedzieć bo już mnie ochrona trzymała,a wcale nie chciałem go tłuc.
  • Odpowiedz
@SanchezYZF: Ja za pierwszym razem kiedy poszedłem do klubu też prawie obskoczyłem #!$%@? :D W sumie już poza klubem, wyszedłem z dużą ekipą, ale ja z ziomkiem zostaliśmy jakieś 30m za nimi. Wyskoczyło na nas jakiś 3 patoli i ja dostałem z partyzanta od tyłu w łeb. Ziomek z którym szedłem heroicznie #!$%@?ł zanim zdążyłem mrugnąć okiem. Ten co mi #!$%@?ł partyzanta później leżał #!$%@? w kałuży krwi, a tamtych
  • Odpowiedz
@SanchezYZF: Wybacz, ale jakoś tak śmieję się, kiedy widzę to zdjęcie. Nie żebym nie współczuł ale jakoś tak beka instant.

@korpoRator: "W imieniu podziemnego państwa IV RP z rozkazu marszałka Mariana K. skazuję cię na karę uderzenia z dyńki za niepoprawny kolor skóry". Tak powiedział.
  • Odpowiedz