Wpis z mikrobloga

Odtajnione zdjęcie jednego z najgrubszych kabli na świecie- mówią, że poprzez niego dokonano tzw. Polskiej dekomunizacji, gdzie ścierwa z poprzedniego ustroju nie zostały rozliczone, a dostały wysokie emerytury. Owy kabel został potem okrzyknięty noblistą, gdyż nikt wcześniej nie przeprowadzał takich zmian- wszędzie były mniej lub bardziej skuteczne lustracje i dekomunizacje.
#lechwalesacontent #heheszki #humorobrazkowy #bekazubeka
tellet - Odtajnione zdjęcie jednego z najgrubszych kabli na świecie- mówią, że poprze...

źródło: comment_02b7cO733Rk1eoXVU4oliajJ537XLFuz.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@tellet: Właśnie prócz pytań od Anny Walentynowicz, to powinno zostać zadane. Dlaczego komunistyczne ścierwa gniją na wysokich emeryturach? Czyżby Lechu nie doprowadził sprawy do końca?
  • Odpowiedz
@Mysiunia_: Przecież to był pachoł trzymany za mordę przez PRL, to co miał doprowadzać? Dlatego właśnie piję do "polskiej dekomunizacji", gdzie standardowo cwaniaki się dogadały, zmieniły stołki i nazwały to obaleniem komuny, z tym grubaskiem wrzuconym na murek jako bohatyrem.
Solidarność, jako 10 milionów ludzi, to nobla może i powinna dostać, bo ludzie na serio uwierzyli, że "bedom zmiany!" i te zmiany by były, tylko nasza ryba już na początku miała
  • Odpowiedz
@tellet: wiem to. Dobrze sobie wybrali typka łatwego w manipulacji i mój boże on sam wierzy, w to co, mu wmówiono. W zasadzie nie wiem czy jest sens jechać po nim i od niego wymagać wyjaśnień, bo to jak żądać wyjaśnień od dziecka z downem.
  • Odpowiedz
@Mysiunia_: No też mi się tak wydaje, ale pośmieszkować zawsze warto, chociażby, żeby zobaczyć jak się potem gotuje i bulgocze- to może nie dziecko z downem, ale taki straszny zadufany w sobie buc, a takim zawsze warto wytykać błędy, i to jeszcze błędy na skalę niemalże światową.
  • Odpowiedz