Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

od kilku dni Wykop i wszystkie media w Polsce żyją ujawnionymi ostatnio informacjami dotyczącymi podobno @lechwalesa.

W związku z tym @lechwalesa postanowił odpowiedzieć na Wasze pytania w swoim AMA, aby w jednym miejscu i czasie zebrać wszystkie poruszane kwestie.

W imieniu @lechwalesa chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w poniedziałek, 29 lutego 2016 roku, około godziny 10:00 - oczywiście na Wykop.pl 





Wierzymy, że przygotujecie wiele ciekawych i merytorycznych pytań, warto wykorzystać taką okazję!
wykop - Wykopowicze,

od kilku dni Wykop i wszystkie media w Polsce żyją ujawnionym...

źródło: comment_UOAAz1RvelVyK3IBi5Qk7wfJyIWtB2HT.jpg

Pobierz
  • 730
  • Odpowiedz
@Hardporecorn: Jeśli pytania zadają niedorobieni idioci to cą się dziwić, Wałęsa robi kasę dla wykopu, w ostatnich dniach specjalnie do szkalowania zarejestrowało się kilka setek osób, których poziom sięga śmietniska odpadów medycznych.
  • Odpowiedz
@Hardporecorn: Jeśli pytania zadają niedorobieni idioci to cą się dziwić, Wałęsa robi kasę dla wykopu, w ostatnich dniach specjalnie do szkalowania zarejestrowało się kilka setek osób, których poziom sięga śmietniska odpadów medycznych.
  • Odpowiedz
@wykop: Czy to jest tak, że jako PRLowska ekipa dogadaliście sie, wśród tych doniesień i inwigilacji, że zbudujecie fałszywe państwo z łątką kapitalizmu, a sami podzielicie się stanowiskami, zyskami z prywatyzacji i sprzedaży polskiego przemysłu, po kolei? Że lewice i prawice podacie tylko teoretycznie, a podstawową funkcją tych ugrupowań będzie pasożytnictwo obywateli? Takie pytania bym zadał, ale na pewno mnie nie będzie na tym AŁA, bo mam ważniejsze rzeczy do roboty
  • Odpowiedz
@worldmaster:

fajne pytania... ale czekaj, jednak trochę #!$%@?, bo skonstruowane od samego początku w taki sposób, żeby nie było możliwości udzielania dobrej odpowiedzi, ale może po kolei.

1. Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971 r. przyznałeś, że na żądanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz możesz podać powody tych działań?


pytanie z tezą, bez dowodów - narzuca odpowiedź - na pewno mówiłeś, więc na pewno
  • Odpowiedz
Panie prezydencie, ja tylko chciałem wyrazić uznanie, że niezły z pana #!$%@?. Osiem dzieci i podobno jeszcze jakieś orgie na boku, o które żona robiła awantury.
  • Odpowiedz