Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

od kilku dni Wykop i wszystkie media w Polsce żyją ujawnionymi ostatnio informacjami dotyczącymi podobno @lechwalesa.

W związku z tym @lechwalesa postanowił odpowiedzieć na Wasze pytania w swoim AMA, aby w jednym miejscu i czasie zebrać wszystkie poruszane kwestie.

W imieniu @lechwalesa chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w poniedziałek, 29 lutego 2016 roku, około godziny 10:00 - oczywiście na Wykop.pl 





Wierzymy, że przygotujecie wiele ciekawych i merytorycznych pytań, warto wykorzystać taką okazję!
wykop - Wykopowicze,

od kilku dni Wykop i wszystkie media w Polsce żyją ujawnionym...

źródło: comment_UOAAz1RvelVyK3IBi5Qk7wfJyIWtB2HT.jpg

Pobierz
  • 730
  • Odpowiedz
1. Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971r. przyznałeś, że na żądanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz możesz podać powody tych działań?
2. Dlaczego okłamałeś wszystkich, mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980r zostałeś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni?
3. Jak godziłeś swoją katolicką moralność z głośnymi przygodami, o które żona robiła ci publiczne awantury w 1980r?
4. 9-ego grudnia 1980r
  • Odpowiedz
Czy w Polsce istniał lub istnieje 'tajny rząd',czyli chodzi mi o to czy istnieje jakaś grupka ludzi(nie politycy) którzy manipulują cały kraj rząd,sejm itp.Bo morze to 'oni' odnalezli te dokumenty i chcą trochę pomieszać w naszym kraju
  • Odpowiedz
@wykop: nie wiem, czy to ma sens bo on sie nauczyl juz tej jednej regulki na wszystkie pytania.. typu: nie wspolpracowalem, nie zlamali mnie, to sa paszkwile.. masakra.. zadnej merytorycznej odpowiedzi na pewno nikt nie uslyszy..
  • Odpowiedz
Ja mam pytanie o to dlaczego obecna władza tak bardzo nienawidzi Lecha Wałęsę, że za wszelką cenę chce opalić naszą polską markę. Lechu jesteś człowiekiem, gdybyś nim nie był, to nie byłbyś także bohaterem.
  • Odpowiedz
- Pisowscy z pieśnią na ustach robią DOKŁADNIE to samo co świnie z SB - nawet ich papierami
- Jeśli te papiery są prawdziwe - to czemu pisowcy z taką wściekłościa plują na LW żeby choć trochę obrzucic go gównem - zamiast uczciwie przeprowadzić dowody i potem powiedzieć zweryfikowaną prawdę ?
- Jeśli te papiery są prawdziwe - to po co SB wysyłało do Norwegii fałszywki ?
- 70-80 - SB
michal-chmura - - Pisowscy z pieśnią na ustach robią DOKŁADNIE to samo co świnie z SB...

źródło: comment_LlawNNfcLdix8PiFrDDyLhLErrwMxNAD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
On już nie musi niczego tłumaczyć, dużo już powiedział, ale też fakty mówią same za siebie. Teraz wszystko co powie to kłamstwo, zapewne teraz się uczy na pamięć tego co ma mówić. ZDRAJCA!!!
  • Odpowiedz