Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: @iso9001: @RealAKP: sam tor calkiem ladny, ale jakos nie sprzyjal dobremu sciganiu. Wszyscy sie rozjechali i trzymali dystans 1-2s. Moze to tez wina samochodow. Dosc szybki, plynny i malo takich miejsc, gdzie da sie cos powyprzedzac. Taki tor do procesji, ale chociaz optycznie ladny. Trzeba tuchanowi wyslac link do moda z chmurami, wtedy to dopiero wyglada niesamowicie :D
@skethoo: Koniecznie :) Ja trochę powalczyłem, niestety po zjeździe do pit-boxu totalnie się rozregulowałem i przejechałem 2 fatalne okrążenia gdzie straciłem mnóstwo czasu. Gdyby nie to, to jeszcze bym powalczył z @DrQ :)
@RealAKP: ja Q miałem dobre, ale za mało tor poznałem i parę razy zwiedzilem pobocze, a traciło się na tym sporo bo bardzo długie proste na tym torze dominowały nad ilością zakrętów, ale jechało sie spoko ;)
@TheSznikers następnym razem znów jedzmy dtm :D przynajmniej nie będzie nudno :D
@TheSznikers: Wyścig zrobił się tak nudny, że sam komentator przysnął pod koniec :D. Ja skupiłem się raczej na walce z autem, niż z przeciwnikami. To był mój pierwszy raz na H-Shifterze, więc chyba wszystkie błędy jakie popełniłem wynikały z tego, że gubiłem się przy heel & toe. W połowie wyścigu wreszcie zacząłem jechać naprawdę szybko, zrezygnowałem z pitstopu na kolejne kilka okrążeń i zacząłem robić kolejne bardzo szybkie kółka. Opłaciło się,
@TheSznikers: Na serwerach można się natknąć na mnóstwo graczy o nicku 3DMGAME, którzy mają pirata i zapomnieli zmienić nicka więc wygląda na to, że to żaden problem grać po sieci.
@PLuszowy88: Ale nie raz było tak, że jechaliśmy w dzień aktualizacji np. no i wtedy o ile crackerzy nie uwiną się naprawdę szybko, jesteś w d.
@DrQ: błąd przy zmianie opon, przejechałem z 4 okrążenia, na każdym tracilem jakieś 3-4s i nie wiedziałem o co chodziło. Okazało się ze założyłem przez przypadek jakieś vintage gumy i trzeba było ponownie zjechać do boksów bo nie dało się tak jechać
@TheSznikers: Podczas kwalifikacji nie mogłem zrobić dobrego okrążenia, bo cały czas spory ruch na torze. Na wyścigu ktoś we mnie uderzył na pierwszym okrążeniu i spadłem na ostatnie miejsce, udało się odrabiać byłem na 7 miejscu i atakowałem snsv, niestety mój manerw nie był dobry i wylądowaliśmy na poboczu, sorka za to ;p, ale oddałem pozycje i dojechałem na P8. Co do auta i toru to podobało mi się, jednak ten