Wpis z mikrobloga

#diablo3
co robić po przejściu fabuły w d3 czarodziejką
kiedy odzyskiwać materiały rzemieślnicze z itemów a kiedy je sprzedać
co robić z legendarnymi niepotrzebnymi itemami - odzysk, czy wyciągać z nich moc czy sprzedawać?
kiedy kupować coś za odłamki, czy warto wykuwać coś u heagrida i kupować w sklepach?
gdzie i jakie eq zbierać? czy warto robić zadania sezonowe?
jakie są popularne ustawienia umiejętności dla czarodziejki ( które nie wymagają na starcie full konkretnego eq )
  • 5
  • Odpowiedz
@Lewo:

Tryb Przygodowy - Szczeliny/Głebokie Szczeliny/Zlecenia (mam nadzieje że grasz na sezonie bo na normalnym strata czasu)

Zawsze odzyskiwać, szczególnie białe i niebieskie

Te których będziesz używał wyciąganie mocy, reszta na odzysk materiałów

Kiedy chcesz. Osobiście kupuje masowo jak mam już pełny zbiornik odłamków.

Szczeliny, Głebokie Szczeliny, Zlecenia. Warto bo dostaniesz cały set dla pierwszej postaci sezonowej.
2 części wbicie 70, 2 części zabicie Zoltuna Kulla na T2, 2 części za
  • Odpowiedz
@klik34: na czym polega "dażenie do przedmiotów" (,)
mam jakieś przedmioty i w jaki sposób je zdobyć? bo zakładam że raczej nie dropić z byle czego

edit: schematy zostawiac ( np przerzucać na inna postać przez skrzynie ) i uczyć na innych postaciach rzemieślników?
  • Odpowiedz
@Lewo: Dażenie do przedmiotów = Farmienie aż wypadnie lub aż uda się go zdobyć z Kostki Kanaiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma lekko. Dropnąć mogą z dowolnego przeciwnika.

Rzemieślnicy przechodzą na wszystkie postaci sezonu.
  • Odpowiedz
@klik34: a które "bonusy legendarne" sobie wyekstrachować w kostke a które na odzysk? nie znam się na bonusach i co się przydaje, narazie cisnełem na grę na jednym skillu i max int.
  • Odpowiedz