Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór! Wpadłem na pomysł (xD) oryginalnej inicjatywy, żeby spotkać się w gronie Mirków i Mirabelek z #poznan tak żeby się zapoznać zamiast siedzieć w piwnicy. Także wołam #piwowpoznaniu


Wstępnie (choć to już jutro, więc tak bardziej niż wstępnie) jutro. Miejsce do wybrania. Proszę o propozycje w komentarzach.

Jak komuś pasuje bardziej sobota, to też dajcie info, to specjalnie dla @urwisjakichmalo i @Sihill_pl możemy (też) w sobotę

Godzina pewnie standardowo 20:00 czy jakoś tak. Piszcie miejsca :P
Słoń i Kaczka? OSP? Palisandrium? ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś innego? mam nadzieję, że będę mógł jeszcze jutro zrobić rezerwacje

Jeszcze jedno info:
w sobotę o 18:00 będzie spotkanie z Najpiękniejszym Marianem Kowalskim: https://www.facebook.com/events/818451174968317/

Będę tam (tak na 78,63%), więc zapraszam. Nie wiem ile to będzie trwało, więc nie wiem jak ewentualnie w sobotę :<

tymczasem #dobranoc ;P

EDIT: aha, proszę plusować jak ktoś che przyjść, aby było wiadomo
dodam też ankietę, ale wolę plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#<a href="#piwowpoznaniu">piwowpoznaniu</a>

  • piątek 22.0% (9)
  • sobota 46.3% (19)
  • niedziela 31.7% (13)

Oddanych głosów: 41

  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HorribileDictu: miałem na myśli piątek jako domyślny. Ta ankieta to tylko aby zachować pozory demokracji.

Tyle chętnych to może zawołasz na sobotę? Ja wpadnę chyba, ale wołać nie chce już tyle razy bo nie chce xD
  • Odpowiedz