Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Panie Prezydencie lubi oglądać Pan programy z własnym udziałem jak ten dzisiaj publikowany przez TVP? Co Pan myśli o emisjach tego typu dokumentów, które pokrywają się z obecną Pana sytuacją? Prezent od obecnego rządu, czy sterowanie publicznością? Będę wdzięczny za komentarz. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@CoSieMaNieUdac: oni tam u Lisa w to wszystko wierzą.
Dziś był tam artykuł o tym, że Piłsudzki był niemieckim agentem. O tym, że Kiszczak się umówił z JarKaczem itd itp etc
#!$%@? jak na twitterze u Lisa
  • Odpowiedz
@piotr-rudnicki-jasinski

@lechwalesa: Jestem z Panem i codziennie się za Pana wstawiam u Boga. Znajomy Pana Syna Jarka.


@dzej-emm

Źeby było jasne nigdy nikt mnie nie złamał i Ne złamie tak le nie liczbie źę kiedykolwiek się przyznam do kłamstwa

Chyba nie przystoi bylemu Prezydentowi RP wypisywanie durnot po paru glebszych...nawet...Bolkowi nie powinno sie to zdarzac gdyby mial troche klasy....nasz reprezentant....nasz wizytowka...z legendy zostal ino BOLEK...zalosne !

,,Źeby było jasne nigdy nikt
  • Odpowiedz
No i ja się pytam Wykopki - dumni jesteście z siebie, zdajecie sobie sprawę z tego co robicie? Macie wy wogóle rozum i godność człowieka? Ja nie wiem ale żałosne typki z was, chyba nie pomyśleliście nawet co robicie i kogo obrażacie, możecie sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie, ale nie naszego prezydenta Polaka, naszego rodaka wielką osobę i tak wyjątkowa i ważną, bo to nie jest ktoś tam taki
  • Odpowiedz