Wpis z mikrobloga

No mirki, znowu to zrobiliśmy. Wróciliśmy z naszym pomysłem Gaming Towel na Kickstartera. Gaming Towel czyli połączenie ręcznika plażowego i gier planszowych. Wykorzystaliśmy kilka Waszych rad, dogadaliśmy się z Chińczykami i wczoraj rozpoczęliśmy naszą nową kampanię:

Gaming Towel na Kickstarterze

Ręczniki są dużo tańsze - zaledwie 12$/szt. więc już po pierwszym dniu mamy 27 backerów. Mam nadzieję, że tym razem się uda. Tak więc, jeżeli się powiedzie, wśród plusujących rozlosujemy 2 ręczniki (+1 za każdy wyższy spełniony cel). Wszystkich zachęcamy do wspierania i pomocy w rozpromowaniu kampanii.

#rozdajo #ciekawostki #rozrywka #gamingtowel #crowdfunding
ArchiGaTo - No mirki, znowu to zrobiliśmy. Wróciliśmy z naszym pomysłem Gaming Towel ...

źródło: comment_jUrIBi4JqaX9xsVF2qsT4kdJcBP62shK.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@ArchiGaTo: nie no w sensie, że jak już rodak z cebulandii was wesprze to taki ukłon dla niego że wysyłka gratis (przecież nie musi być kurier a pocztą tanio by wam wyszło) - imho dużo ludzi zrezygnuje jak zobaczy że przesyłka za 25% ceny

  • Odpowiedz
@rbrck: Dzięki za wsparcie!!! a co do kosztów wysyłki: hmm, ale przecież wszyscy wiedzą, że wysyłka nie jest gratis. policzyliśmy ile powinien kosztować ręcznik, żeby na tym zarobić i taką cenę daliśmy dla wszystkich. Osobno zaś policzyliśmy koszty wysyłki (i te 3$ to właśnie poczta polska przesyłka polecona). To jest jasne i uczciwe. Gdybyśmy dali taką samą cenę dla USA i Polski i dla Polaków zrobili wysyłkę gratis (czyt. po
  • Odpowiedz
@robertuw: przez Alibabę jest łatwiej niż myślałem. Grzecznie odpisują, dobrze mówią po angielsku, szybko reagują. Jedyna bariera to ilości - żeby wyprodukować ręcznik z Twoim wzorem musisz chcieć zamówić min. 3000 sztuk/wzór. Cena wtedy to kilka $
  • Odpowiedz
@g83kp9: to nic się nie dzieje. Do zakończenia akcji na karcie tworzy się "zapis/rezerwacja" tej kwoty. Jeżeli nie osiągamy minimalnego celu od nikogo nie jest nic pobierane - tak działa Kickstarter (w przeciwieństwie do Indiegogo i flexible funding)
  • Odpowiedz
@g83kp9 tak, zgadza się. wówczas otrzymasz 4 ręczniki mając do wyboru tylko 2 wzory - czyli np. po 2 każdego, albo 3:1, 4:0. Więc albo możesz wziąć 2 ręczniki i zwiększyć do 4 kiedy zobaczysz, że osiągniemy cel, albo wziąć 4 i zmniejszyć do 2 kiedy zobaczysz że nie osiągniemy. można się też praktycznie w każdej chwili wycofać (chyba nawet wtedy kiedy Twoje zabranie kasy "uwala" kampanię - czyt. z Tobą
  • Odpowiedz