Wpis z mikrobloga

@katyperry92: @Lougia: Mnie zastanawia, czy Adam Z. byłby w stanie nieprzytomną i bezwładną Ewę przeciągnąć spod skarpy do Warty, tak jak to zakłada prokuratura. On na silnego mężczyznę nie wygląda, a wręcz przeciwnie i również spożywał wtedy alkohol. Przypomina mi się sytuacja, kiedy jeden z moich znajomych przeholowałem z alkoholem i upoił się do nieprzytomności. Waży pewnie więcej niż Ewa, może koło 70kg, bo nie jest jakis super postawny, ale
@katyperry92: @mixplus: moim zdaniem Ewa na pewno ważyła te 60 kg (+/- 1), kojarzę jedno jej zdjęcie w jeansach na ktorym dobrze było widac sylwetkę (jak znajdę to wrzucę, ale widziałam je na początku zaginięcia; i nie, nie chodzi o to gdzie stoi tyłem, na jej fb) i raczej nie była mega chuda, ważąc 50 kg przy wzroście 165 byłaby szczuplejsza, więc jak na moje "równają się" wagą z Adamem
@mmamia: wydawało mi się, że Adam ma 180cm, w każdym badz razie miałam kiedys znajomego, ktory przy wzroście 176cm ważył 55 kg i był podobnej postury co Adam (a on nawet wydaje mi się chudszy), dlatego tez napisałam 55-60kg
wracając jeszcze do tej niby prawdziwej wersji którą powiedział policjantom. Jeżeli zepchnął Ewę ze skarpy to będąc takim kombinatorem jak dotychczas wystarczyłoby żeby powiedział że sama po pijaku spadła i sprawa, nawet gdyby Ewa nie przeżyła upadku, byłaby pozamiatana.
@katyperry92: mogla wazyc ty myslisz ze jak ktosa ma 165 i 60kg tzn ze ma oponke i sie toczy ? Miesnie duzo więcej ważą niż tłuszcz....... ale co ty tam mozesz o tym wiedzieć.....-_-
@melczyk: a ja mam 155 i wazne 54 i nie jestem tłusta tylko mam po porstu wyrobione mięsnie, duzo ćwicze. Wiec przy jej wzroscie 165 waga 60 jest ok. Ba wg prawidlowej wagi dorosla kobieta powinna wazyc mniej wiecej -100 od jej wzrostu czyli w jej przypadku nawet i 65.