Wpis z mikrobloga

@ktoszpolnocy @chuckd @RealAKP @sebomur98 @MaksymMaksymowicz @frogkiller @vrillion @ka_j_to

- Wybieramy klasę na rajd Akropolu. :) - http://goo.gl/forms/M5uWiIz4zZ
- Wstępny rozkład jazdy poniżej
- Jestem w trakcie tworzenia małej stronki ligowej, w której będzie łatwiejszy dostęp do aktualnej klasyfikacji i wyników.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Od siebie mogę dodać, że Szwecja w tych bolidach trochę zaskoczyła mnie trudnością. Myślałem, że przy tych zawrotnych prędkościach na prostych w Szwecji dało by się zdrzemnąć, ale jednak trochę trzeba było powalczyć. Wrzucił bym on board, ale zdecydowanie ciekawiej się jedzie niż ogląda.
Jeśli ktoś jeszcze nie jechał to na steam workshop jest mój setup do Fulvi - moim zdaniem dużo lepszy niż domyślne ustawienia.
Pobierz zacmiony - @ktoszpolnocy @chuckd @RealAKP @sebomur98 @MaksymMaksymowicz @frogkiller @...
źródło: comment_cvWcDQFmchugA5g9SsdPLSl5O8nXcWXj.jpg
  • 13
@zacmiony @ktoszpolnocy @RealAKP @sebomur98 @MaksymMaksymowicz @frogkiller @vrillion @ka_j_to @Piotrowsky
Słuchajcie, ja w kwestii formalnej- co myślicie o tym, żeby trochę wydłużyć czas trwania rajdu? Oczywiście wiem, że można przejechać rajd w 45minut, ale czasami człowiek chciałby się przygotować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wydaje się, że tydzień to dużo, ale proza życia pokazuje, że wcale nie. Tu przyjdą znajomi, tam się trafi wyjazd, i nagle zostają dwa dni na
@chuckd: moim zdaniem tydzień jest ok. Nawet przy sporym napięciu terminarza 45min da rade wygospodarować, przy dłuższym czasie było mniej emocji. Ja przed rajdem jadę tylko shakedown ze 2 razy, nie chce mi się kombinować za bardzo z ustawieniami, ani uczyć tras na pamięć po prostu siadam i się sprawdzam, to sprawia mi fun.
@chuckd Tydzień to dużo czasu jak na taką ilość odcinków. Raczej bym nie zmieniał nic w samej organizacji rajdu. Jak dla mnie jest w sam raz. Większa ilość odcinków rozłożona na dwa tygodnie wiązała by się z dużą różnicą w czasach po rajdzie a raczej chodzi o zaciętą rywalizację i utrzymanie czołówki w -+10 sek a nie 1 / 2 min ;/. Takie moje zdanie. @zacmiony co myślisz?
@MaksymMaksymowicz: @ka_j_to: Po sezonie możemy okazjonalnie przejechać rajd na 24 odcinki który by trwał dwa (lub więcej) tygodni. Nawet mogą to być same długie odcinki. :] A forma rund w tym sezonie na razie pozostanie taka jak jest.

A co propozycji @chuckd, to jechałem niedawno ligę, kiedy to miałem dużo mniej czasu i zawszę znalazłem tę 2h godziny by się przygotować i przejechać daną rundę. Poza tym taki stały