Wpis z mikrobloga

@Amvl: nieważne. @kamil996: hmm. Ja tam nigdy nie podążałem za trendami i tymi "flagowcami". W redmi 3 jest bateria 4k. Nie rozumiem, dlaczego mi5 nie miałby być grubszy i cięższy o te kilka gram. Snap 820 może i mniej żre prądu, ale grafa więcej niż w moim rn2. Telefon powinien wytrzmywać 6h na ekranie i posiadać te 5-10% rezerwy. Na moim rn2 z wyłączonym lte (tylko 3g), niską
  • Odpowiedz
@kamil996: eh. Flagowiec to telefon, który bardzo dobrze się sprzedaje i przynosi duże zyski firmie. Stawiam flachę, że, gdyby miał baterię 4k to mieliby większą sprzedaż. Nie znam nikogo, kto mając do wyboru takie parametry i II telefon o takich samych parametrach, lecz o baterii z większą pojemnością nie wybrał by tej II opcji. Nikogo
  • Odpowiedz
@Thexil: Tak, ale byłby o wiele grubszy i cięższy, a to ma być flagowy telefon, który pokazuje wszystko to co najlepsze. Popatrz sobie na takiego Galaxy S7, on też ma baterię 3 Ah i waży 30g więcej i jest grubszy i troszkę większy. Warto docenić to w jak małej obudowie Xiaomi zmieściło tak dużą baterię.
  • Odpowiedz
@Thexil: wtf ? XD ja na moim mi4i słuchając muzyki 1.5h dziennie, trochę neta, trochę wykopu itp trzyma mi bateria 3 dni średnio xD no i jeszcze w nocy sleep as android, tylko że ja 3g jadę i 2g w nocy
  • Odpowiedz