Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie, bo dawno nie grałem. Bardzo teraz hs jest pay to win? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo są niby te przygodny, z naxxa mam pierwsze skrzydło co było darmowe i nie wiem czy warto np w naxxa wchodzić, jak są 2 kolejne przygody. Dodatkowo co to za bohaterowie płatni :D to coś ma sens czy jak?
#hearthstone
  • 14
Jeśli chcesz wrócić do hsa a nie masz praktycznie nic to po pierwsze nie traktuj hsa jako "główną" grę a raczej jako coś w co grasz jak masz wolne 10 min. Jeśli bd zbierać questy i jakoś farmic golda to po kilku miesiącach jak wejdzie standard może jakoś wejdziesz do aktualnej mety.
@xDrope: Nie zgadzam się, że p2w (arena była i jest sprawiedliwym trybem z równą szansą dla każdego, liczą się tam tylko umiejętności).

Płatni bohaterowie to tylko skórki (inny awatar i głos), nie daje to w grze żadnej przewagi.

Z zakupem starych przygód to się może wstrzymaj z zakupem, zmiany w grze się szykują, format nowy będzie, a stare karty będą wypadać z trybu Standard : http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/19995505/a-new-way-to-play-2-2-2016
@xDrope: Tak, Wild to będzie to co aktualnie masz w rankingu, a Standard to będzie tryb z rotacją kart (co ma zapewnić świeżość oraz większą swobodę projektantów kart).

Z chwilą wejścia nowego formatu nie będzie można kupić przygód (co najwyżej same karty wycraftować). Co jest bardziej oplacalne to już zalezy od ciebie. Jak planujesz w Wilda grać, to pewnie zakup przygody jest bardziej opłacalny.
@xDrope: Nie jest p2w. Ale Naxxramasa nie kupuj bo niedługo wypada z gry. Kup pierwsze skrzydło Blackrock Mountain, a potem pierwsze League of Explorers i już masz dwie z najlepszych legendarek aktualnie. Po złożeniu z nich decków, nawet z samych podstawowych kat możesz się dobrze bawić tak w okolice 14 ranku.
@xDrope: Chodzi o to że kart z naxa i gvg nie będzie można używać w trybie standard natomiast w trybie Wild bedzie można. Dodatkowo przygody naxa i pakietów kart gvg nie będzie można juz kupic. Jednak jezeli z danej przygody masz wykupione przynajmniej jedno skrzydlo to resztę skrzydeł nadal będziesz mógł kupić.