Wpis z mikrobloga

Wczoraj przyszedł do mnie #tvbox MXQ 4K z android 4.4.4 i zainstalowałem najnowsze #kodi i wyłącz się ono w losowych momentach, najczęściej podczas oglądania streama z dodatku mrknow. Zainstalowałem starszą wersję 15.2 i dzieje się to rzadziej, ale problem ciągle występuje. Czym to może być spowodowane i jak ewentualnie rozwiązać ten problem?
  • 12
@matek1212: @mafi20:
@mafi20: G***** Prawda. Jakieś miesiąc wcześnie dawałem recenzję I opinie innych ,jednego z użytkowników który to ma.
Nie wiem skąd kupiłeś że masz Androdia 4.4.2. Wgraj sobie 5.1 od Tronsmarta.
1080P, Blu-Ray łyka na żądanie. TV 1080P od Novaka i teraz od Moje-filmy.tk chodzi bez zacięć. Wgrany najnowsze Kodi 16.
Dysk 1TB podłączony zero problemów. Quasar, Mr Know, Exodus bez problemów. DD I DTS bez problemów. M3U
@wiskoler: Hmyyyy używam najnowszego KODI 16.00 są problemy z Youtube. Z wtyczek co używam to Exodus, Quasar, Mr Know, Moje-Filmy.tk problemów nie mam na żadnej z nich, najczęściej są problemy spowodowane przez twórców ale są szybko rozwiązywane. DD I DTS chodzi.
Ja wgrywałem do swojego oprogramowanie od Tronsmarta.

Jeśli ci zależy na 4K 60FPS,60HZ Szmery bajery(ja osobiście wstawek na torrentach nie widziałem takich)to kup na procesorze S905 ma obsługę HDMI 2.0
Mój smart box ma problem z wi fi. Sieć widzi bardzo dobrze natomiast przy sprawdzaniu prędkości pokazuje 0.30 mb/s zamiast 100 mb/s!Router disco od Vectry ścian nie ma, a z ilością sieci na kanale to nie wiem jak to zobaczyć. Na telefonach, PlayStation 4, tablecie i innych urządzeniach działa normalnie. Na MXQ ping jest dobry upload też dobrze pokazuje (10 mb/s) tylko download jest poniżej 1mb. Jak to naprawić?