Wpis z mikrobloga

##@Luks_x: pracuje księgowa w tym miejscu :D zaraz napisze co z alarmem czy tez monitoringiem. Z góry dziękuje juz za konkretną odpowiedź :)
@kostyak: Akurat te zbiciówki są bardzo kiepskie. Wystarczy je puknąć i odpalają (może to i dobrze bo szybko system się testuje). Wiesz co się dzieje z nimi w Sylwestra?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cation: Co do fałszywych alarmów to chyba każdy z branży wie jak to wygląda.
Mam na myśli całokształt produktów tej firmy - mam z nimi sporo wspólnego...odrazu zauważyłem znajomy laminat :)
Myślę, że Satel śmiało może konkurować z takim Pyronix-em, badź nawet Risco. Wspierajmy produkty Made in Poland

P.S. nie dostaje od Satela nawet grosza za promocję ich produktów :D
@xerxes931: Niby ma działać na specyficzną częstotliwość zbicia szyby. Nawet mam tester emitujący dźwięk tłuczenia trzech rodzajów szyb: zwykłych, laminowanych i hartowanych. W praktyce wiele dźwięków może spowodować załączenie - upadająca blacha, uderzenie w czujnik, nawet trzaśnięcie drzwiami. Sprawy w większości sytuacji nieistotne jeśli zaprogramuje się linię jako normalną, a nie całodobową.
Co prawda stosuję w 90% przypadków centrale Satela, ale czujek Satela staram się nie tykać. Może się poprawili, ale