Wpis z mikrobloga

Idąc dziś na studbazę, ujrzałem porażającą scenę, która od razu przypomniała mi panów Cytryn&Gumiak znanych niektórym ze #zlomnik'a. Pod blokiem stał Peugeot 806 - kawał vana http://www.dayton.org.pl/wp-content/uploads/2011/04/peugeot_806.jpg a obok ciężarówka z paką zabudowaną "trzymaczami" do przewozu szyb.

Koło 806-ki pozbawionej przedniej szyby kręciło się paru gości, jeden nakładał klej pistoletem na nową szybę a reszta czekała na rozpoczęcie montażu. Wszystko działo się na zatoczce parkingowej przy bloku, godzina 11:00, słońce #!$%@?ło w najlepsze, był odczuwalny wiatr. Jaką trzeba być cebulą ,żeby decydować się na takie druciarstwo? Wymiana szyby powinna odbywać się w zamkniętym pomieszczeniu, osłoniętym od zanieczyszczeń i wysokich temperatur, a auto po takiej operacji powinno stać nieruszane przez dobę żeby klej się związał.

Nie wiem czy motywacją był pośpiech czy brak hajsu, ale takie coś jest skrajną głupotą, przednia szyba jest przecież elementem wzmacniającym sztywność całej budy. Niech się typ nie zdziwi jak na autostradzie dostanie tą szybą prosto w twarz. Zdjęć nie robiłem bo nie miałem tyle czasu, zresztą pewnie znowu byłby lincz że robię przypadkowym ludziom fotki.

#motoryzacja #polakibiedakicebulaki #idiotseverywhere #bekazpolaczkow