Wpis z mikrobloga

Uwielbiam pracowników banków. Jak nic od nich nie chcę, to mnie molestują telefonami co chwilę. Dzisiaj pan zadzwonił z ciekawą propozycją na którą wstępnie się zgodziłem, ale poprosiłem żeby zadzwonił ponownie za kilka minut bo jestem bardzo zajęty. Nie zadzwonił. #getinbank #coteludzie
  • 5
@megan_: wiesz, ja byłem na zasadzie - niech pan zadzwoni za 10 minut, bo jestem bardzo zajęty, to podam panu dane do wysyłki dokumentów które podpiszę i odeślę. No #!$%@?, szacunek do klienta...
@megan_: Już drugi raz mnie tak załatwili, że poprosiłem o kontakt w późniejszym terminie, bo jestem zainteresowany i mnie olali. Zaczekam jeszcze do jutra, jak nie zadzwonią to odpuszczę.
@burzovsky: ziomek. to nie bank a firma zewnętrzna. takich jak ty my konsultanci mamy 200 dziennie. nie ty to kolejny. dzwoniłem i system . mógł się numer gdzieś "zakopac" albo pracownik zaznaczył zły status. opcja kolejna to szansa ze system ustawiony jest na 5 prób kontaktu. wystarczy ze odbierzesz za 5 razem to 6 raz nie zadzwonię bo cię system #!$%@?. takie życie