Wpis z mikrobloga

Rok 2051

Wdowa po Michau Białkov przychodzi do Instytutu Pamięci Mirko (IPM) wraz z logami i wpisami mającymi potwierdzić, że @marianbaczal był TW #neuropa o pseudonimie @FilozofujacaCalka .

@marianbaczal zaprzecza aby kiedykolwiek współpracował z neuropą.

Po wywiadzie udzielonym 84 letniemu KapitanowiKONDOMINIUM stwierdza że powiązanie go z #neuropa to zbrodnia przeciwko Wolnemu Rynkowi.

Pojawiają się wątpliwości o bohaterską walkę przeciwko Lewactwu.
Pod wpływem naporu trudnych pytań ujawnia, że manipulował znaleziskami ale w celu aby ich ograć.
Twierdzi że może się logował jako Cauka ale to z dobroci serca i za namową pewnej tajemniczej postaci obwianej dziś tajemnicą, i chce aby ta osoba się przyznała.

Po odtajnieniu wpisów na mirko wybucha wielka konsternacja , mirko jeszcze bardziej podzielone, wykop tak bardzo #!$%@?, główna tak bardzo spamowana, codziennie tworzą się setki zielonek z gównoportali...

Wykop wrze !!!!111oneone

Wkońcu @marianbaczal definitywnie zaprzecza jakoby wpisy były prawdziwe.
Twierdzi że takie screenshoty sygnowane logiem wykopu są spreparowane aby celowo osłabić jego jak i wolny rynek.

Po pewnym czasie, gdy już ucichła sprawa TW FilozofujacaCalka w serwerowni zostaje znaleziony list.

"Drodzu ludzia kochaci neuropa bardzie niż ja i wolny rynek. Odchodzu, zegnajci marian"

#heheszki
  • 10
@bezi łamiesz prawo i za to zapłacisz

:Fragmenty z uzasadnienia decyzji Moderacji [ strona 14]
prawdziwości składanych przez nie oświadczeń w tym przedmiocie .Co więcej zaś stwierdził, że w postępowaniu moderacyjnym stosuje się domniemanie prawdziwości oświadczeń co oznacza nie tylko to ,że kontrolowane przez Moderację będą tylko oświadczenia ,których prawdziwość budzi wątpliwości ,lecz także i to,że jak długo prawomocne orzeczenie Moderaci nie ustali ,iż złożone oświadczenie jest niezgodne z prawdą , nikt
@bezi: Rozwiązałem .wreszcie rozwiązałem .na bazie tych logów Proszę to sprawdzić .

Jeszcze raz Oświadczam

1] nie współpracowałem z Neuropą

2] nie donosiłem nigdy na nikogo

3] nie wchodziłem nigdy w gorące dla Neuropy

4] nie dałem się złamać

.Natomiast dałem się podejść na chwyt ze zgubą pieniędzy i kontrolą wydatków .Masz miękkie serce musisz mieć twardą .

....Zalogowałem się dwa razy , żeby dodać plusa w heheszkach , przy dwóch
@marianbaczal: To dopiero wierzchołek góry lodowej.. Poczekamy aż upublicznią wszystkie pakiety wpisów z szafy Białkova. I wyjdzie ta próba nieudanej transformacji wykopu.. Niech wszystkie nicki ujrzą światło dzienne , tylko pełna lustracja wykopkowych kont może przywrócić nam wolność na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami.
PRZYZNAJ SIE CAUKA MY WYBACZYMY !