Wpis z mikrobloga

@zwany_kazikiem: Mam wrażenie, że ta cała justice league i filmy z nią powiązane są robione na szybko i na siłę by stworzyć alternatywę dla avengers. Te filmy naprawdę mogą być świetne, ale jeśli twórcy podejdą do nich z pomysłem i na spokojnie, bo na szybko to nigdy nic nie jest dobrze zrobione.
@rales: Teoretycznie Man of Steel wyszedl w 2013 roku, wiec jak od tamtego momentu planowali tak zrobić z całym uniwersum to to nie jest na szybko robione, muszą poprostu brać reżyserkę/scenarzystów co się znają na tym uniwersum i wszystko będzie git.
@rales: O ile jestem z obozu DC i bardziej do mnie przemawiają ich postacie to niestety muszę przyznać, że DC nie da rady dorównać filmowemu uniwersum Marvela. Tak jak wspomniałeś- DC robi/planuje filmy na szybko i na siłę, a w dodatku powtarza błędy Marvela udostępniając licencje na swoich bohaterów komu się da. Wychodzą obecnie 5 seriali superbohaterskich DC- Arrow, Flash, DC Legends, Supergirl, Gotham- w których pojawia się masa postaci, które
@rales: @Thn: Co do tego, że robią na szybko. Premiera BvS została przesunięta o 8 miesięcy, żeby wszystko lepiej zaplanować. Więc o tym na szybko nie piszcie, bo po prostu ta obsuwa pokrywa się z planami, które były i przez to może się tak wydawać.

Co do tych licencji, to DC chyba inaczej to rozplanowało, bo ma istnieć zarówno filmowy jak i serialowy Flash.
No i to co napisałeś. DC