Wpis z mikrobloga

Oj Mirki... Odkąd urodził mi się syn to nawet nie mam czasu zajrzeć na Wypoka. Noce nieprzespane, w dzień załatwianie lekarzy, latanie po urzędach, itd... Ale szczerze wam powiem, że mimo wszystko jest to szczęście jak cholera i nie wyobrażam sobie jak ludzie mogą robić krzywdę takiemu małemu bezbronnemu człowieczkowi.
Do tego nabrałem jeszcze większego szacunku do mojej żony. Byłem przy porodzie i to co ona przechodziła było masakrą. Teraz jest też na każde zawołanie małego, praktycznie nie śpi, bo karmi małego piersią.


Pozdrawiam Mireczki!
M.....s - Oj Mirki... Odkąd urodził mi się syn to nawet nie mam czasu zajrzeć na Wypo...

źródło: comment_WfVOVIHEeTHjNvXufimi6IaQvyTQPe8j.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@Matheuss: z Bogiem mirku .pozdrowienia dla żony i syna od naszego stada z 6 miesięcznym Frankiem na czele :)
młody też na piersi Ale już dłużej sypia ,raz się budzi na jedzenie o 3 w nocy.
przykro mi że musicie latać po lekarzach,mam nadzieję że nic poważnego :)
  • Odpowiedz
@Matheuss: Gratulacje cumplu! Mój wyskakuje za 2-3 tygodnie i już się boję co będzie. Żona na wszelki wypadek wysypia się teraz na zapas a ja kończę szybko GTA IV bo wiem, że później albo konsola pójdzie w odstawkę na dłuuugi czas albo ją po prostu sprzedam.
  • Odpowiedz
@Matheuss: jak dla mnie, to jest raczej podobny do ziemniaka. Albo mandragory, więc radziłabym test na ojcowstwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie zemdlałeś w trakcie porodu? :D

I oczywiście gratulacje bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz