Wpis z mikrobloga

Mireczki obserwujace #podrugiejstroniebajora mam kilka(nascie) pomyslow na kolejne wpisy ale ciezko mi sie zdecydowac za co sie zabrac w pierwszej kolejnosci. Dlatego pozwole sobie zrobic ankiete. 5 tematow po wstepnej selekcji :)
Jej wyniki powinny mi sie pomoc zdecydowac (chociaz jak mnie najdzie wena na jakis temat to moze wpasc poza kolejnoscia).

O czym chcieli byscie poczytac pod tagiem?

  • Stosunek do weteranow w USA 11.2% (197)
  • Historia autostrad i jak wygladaja obecnie 11.3% (198)
  • Cos z wojny o niepodleglosc (to ta z anglikami) 4.0% (70)
  • Jak wyglada amerykanska gleboka prowincja 41.3% (724)
  • Dlaczego amerykanskie samochody sa tak rozne od europejskich 32.3% (566)

Oddanych głosów: 1755

  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może mógłbyś poruszyć kwestię żartów o głupich polakach. Skąd się wzięły ?


@crystaldragon: To juz kiedys poruszalem. W skrocie. Jedna z najwiekszych fal emigracji z Polski to poczatek XIX wieku. W tym czasie dla poszczegolnych zaborow odsetek analfabetyzmu wynosil:

Zabor Pruski: 5%
  • Odpowiedz
dlaczego nie wszystko?


@jedzbudynie:
Ot taka proza zycia.

Napisanie jednego dluzszego wpisu to razem z zebraniem materialow czy doczytaniem czegos to minimum 8 godzin. Za ktore dostaje dokladnie 0.0$ ewentualnie jestem na -. Niestety tutejsze sklepy nie akceptuja jeszcze + z mirko jako
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie, czy masz swoich czytelników za debili, co nie wiedzą co to była wojna o niepodległość USA?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@historiofil: A bo ja wiem czego teraz w gimbazjum ucza? Zakladam ze 50% ludzi w Polsce nie wie z kim walczylo USA o niepodleglosc i moze ja pomylic z wojna secesyjna. A jakies 95% nie wie kim byli Samuel Adams czy Paul Revere.

I ja
  • Odpowiedz
@Taco_Polaco: Ciekawe ile osób kojarzy wojnę z Meksykiem.
Jednak wojna o niepodległość jest mocno włałkowana przez amerykańskie media, a prowincja i samochody brzmi bardziej interesująco.
  • Odpowiedz