Wpis z mikrobloga

@Nabucho Zgodnie z tą logiką #!$%@? wiemy jako ludzkość na temat prawie wszystkiego bo przecież najstarsi ludzie mają stoparętnaście lat. A czemu miał bym się niewypowiedzieć o wojnie? Czy to że znam ją z opowieści innych ludzi i np: filmów dokumentalnych dyskfalifikuje mnie jako rozmówce? Krótko mówiąc robisz #!$%@? z logiki
@socjopatycznyklaundzierzacylyzeczke: > Czy to że znam ją z opowieści innych ludzi i np: filmów dokumentalnych dyskfalifikuje mnie jako rozmówce

raczej cię dyskwalifikuje, zwłaszcza, jeśli próbujesz sie autorytarnie w temacie wypowiadać. Nie przeceniaj możlwiości intelektualnych ludzi. Przeciętny obywatel tyle wie na temat wojny, co na temat fizyki kwantowej albo hodowli kur, natomiast w każdej z tych dziedzin chętnie się wypowie. Po co? Żeby się wypowiedzieć. Zupełnie tak jak ty.
@Nabucho Mój wpis jest równie autorytatywny co stwierdzenie że Mao był mordercą. Ot luźna refleksja o usprawiedliwianiu sie Lecha gdzie ciągle powtarza podobne rzeczy. A czasami sobie sam zaprzecza. A pozatym niezwykłem gadać dla samego gadania