Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Anonymous18: `>
Panowie, czy lubicie się ocierać w środkach transportu publicznego? To takie moje hobby Właściwie to jestem zawodowcem

Można się ocierać na dwa sposoby: na sucho i na mokro. Na sucho ocieramy się wtedy, gdy trzymamy knagę w majtach i tam też dochodzi do wytrysku a ocieranie na mokro polega na wytrysku przy wyciągniętym pytongu. Ja osobiście preferuję mokre otarcie, wyciągam penisa, ocieram się i obspermiam Ocieranie na mokro jest
  • Odpowiedz
@weglowy: Ja raz miałem przypał w autobusie bo autobus nagle zahamował a los chciał że przedemną była pewna kobieta i na nią wpadłem..rękami na cycki no bo #!$%@? musiałem się czegoś załapać zeby się nie #!$%@?ć, tak? spojrzała się na mnie jak na idiotę ale co obmacane to moje
  • Odpowiedz
@Anonymous18: Dla piwnicznego wykopka to wydarzenie erotyczne jak nie wiem hhehehe( ͡° ͜ʖ ͡°) A może widziałeś albo jechałeś wagonem piętrowym pkp? Moja babcia schodziła po schodach w dół do wyjścia przed samiutką stacją kolejową jak pociąg miał hamować, udało się tak robiąc pierwszy krok na schodach u góry pociąg zaczął hamować a moja babcia 2 obroty w powietrzu #!$%@?ła i o podołogę koło drzwi pocałowała. Ja
  • Odpowiedz