Wpis z mikrobloga

Po dłuższej dyskusji z moją żoną na temat pozycji podcierania się postanowiłem dowiedzieć się jaki jest trend na wykopie. Drogie mirki i mirableki. Podcieracie się na stojąco czy na siedząco? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Podcieracie się na stojąco czy na siedząco?

  • Na stojąco 28.7% (151)
  • Na siedząco 57.3% (302)
  • Jeszcze inaczej 14.0% (74)

Oddanych głosów: 527

  • 11
różowe paski robią to różnie: na siedząco/leżąco/stojąco/kucająco/ w rozkroku/ półprzysiadzie w zależności od pory roku, ciśnienia atmosferycznego i kierunku wiatru. pamiętajmy również o miejscu: inaczej podcierasz sie w toi-toi, inaczej w kilblu pociągowym a jeszcze inaczej we własnej łaźni.
@Marbarella: jak można w ogóle podcierać dupę na siedząco? Przecież oznacza to, że trzeba jakoś wsadzić rękę do kibla - co może oznaczać przypadkowe dotknięcie go? Jak w ogóle wkładasz łapę? Za dupę? Przed dupą? Twój fiut ci nie przeszkadza?

Nawet była piosenka o tym
fledgeling - @Marbarella: jak można w ogóle podcierać dupę na siedząco? Przecież ozna...
Twój fiut ci nie przeszkadza?


@fledgeling: Oprócz różowego paska pod awatarem, w awatarze mam różowego kucyka. Ciężko nie zauważyć, że jestem kobietą. Nie ma możliwości dotknięcia kibla, chyba że ma się dupę większą od muszli.