Wpis z mikrobloga

@betonkomorkowy: Najpierw sprawdź, czy w ogóle taka kawa Ci podejdzie, znam ludzi, co nie są w stanie się przemóc do kawy z tłuszczem (nawet dobrze zblendowanej) i mają odruch wymiotny;) Ze swojej strony polecam 50% masła i 50% nierafinowanego oleju kokosowego - smakuje jak ciepłe, rozpuszczone lody:)
Ja generalnie wolę treningi na czczo, ale jeśli poprzedniego dnia nie jadłam porządnej kolacji, albo czeka mnie spory wysiłek to imo taka kawa
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: rzyj, rozpędź się i walnij w ścianę :P
@digupherbones: działa fajnie, nie powiem że nie. Czasem jak jestem zajechany to biorę, ale to coś jak połączenie białka o smaku ciasteczek z bcaa wiśniowym i cm3 ( ͡° ʖ̯ ͡°) wypijesz, ale nie ze smakiem :P
Poza tym śmietana 30% daje raka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vomalio: Za rzadko stosuję suple żeby wiedzieć jak to smakuje, ale domyślam się, że ostro jedzie chemią (raz w życiu kupiłem kreatynę o smaku kiwi - już wiem dlaczego była w promocyjnej cenie). Śmietana 30% jest zajebista. Jak byłem na keto, to sobie czasem kubek takiej ubijałem i posypywałem startą czekoladą 85% kakao. Omnomnom:D
  • Odpowiedz
uważam że nie ma po co brać czegoś tak ohydnego


@vomalio: Ja bardzo lubię, po dwóch latach picia takiej, kawa ze zwyklym mlekiem wydaje się jałowa w smaku;)

połączenie białka o smaku ciasteczek z bcaa wiśniowym


@vomalio: OMG, robią wiśniowe bcaa?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kawa ze zwyklym mlekiem wydaje się jałowa w smak

@rdza: pls, biała herbata gurom!

OMG, robią wiśniowe bcaa?( ͡° ͜ʖ ͡°)

@rdza: robią. Nie próbuj, to jest tak ohydne że trzeba się przyzwyczajać do smaku :P

@digupherbones: nie tyle jedzie chemią, co wykręca kiszki od smaku :P jak kupujesz porządne suple to nie jadą chemią
  • Odpowiedz
Nie próbuj, to jest tak ohydne że trzeba się przyzwyczajać do smaku :P


@vomalio: E, mam na tyle dobrą dietę, że nie czuję potrzeby suplementowania tabsami czy proszkami;)
  • Odpowiedz