Wpis z mikrobloga

@sfonek: uważam, że to zarztuka, żeby na żebroplusach polecieć w gorące, bo mirki będą plusować niby w słusznej sprawie. żodyn ze mnie fotograf, ale zdjęcie wcale nie jest fajne. jako zupełny janusz fotografii widzę sporo błędów. BTW. szkoda, że wziąłeś się za poszukiwanie modela dopiero teraz :p
@kalectwo: chcesz, to zabierz ode mnie. możesz napisać do moderacji, żeby nam zamienili kolorki ;) odkąd wskoczyło, to zaczęły się właśnie takie komentarze, jak Twój :p
napisałem tylko opinię o zdjęciu i motywacji autora, co w tym dziwnego? przeciwnikiem ściemniania dla atencji jestem od zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Spearo: Mam konto od kilku lat, myślisz, że zdecydowałbym się na zarzutkę w 1 wpisie? 2 dni temu wróciłem z Barcelony i pomyślałem, że podzielę się z Wami przypadkowym, w mojej opinii fajnym, zdjęciem, a tu od razu nagonka, ehh Polska...
@sfonek: Jeżeli wróciłeś niedawno, to przepraszam za zarzut o spóźnione poszukiwania. Resztę podtrzymuję- światło, kolory i kadrowanie do bani (sam nie trzaskam lepiej, ale Twoja fota nadaje się najwyżej do albumu rodzinnego), a 'szukanie' modela przez plusy na mirko=plusożebractwo.

Odnośnie zarzutek, nie takie akcje już tu odchodziły, więc ilość wpisów to żaden wyznacznik.
@spearo: zdjęcie było robione jako jedno z kilkudziesięciu w tym miejscu i jest kompletnie przypadkowe, zauważyłem Wiedźmina dopiero później. Nie obchodzi mnie kard, światło, nasycenie czy inne filtry. Jakbym był tym gościem że zdjęcia, który wygląda na to, że był tam sam i okazało się, że mam takie zdjęcie w jednym z bardziej urokliwych pod względem widoków miejsc w Barcelonie, to byłbym bardzo zadowolony. Tym się kierowałem wrzucając to zdjęcie, tyle.