Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Jeśli te rzeczy okażą się prawdą, tzn. że Pan też mówi prawdę. Bo Pana nie trzeba byłoby wówczas łamać, dlatego tak śmiało Pan o tym mówi, bo wtedy wiedział Pan już o korzyściach z donoszenia, milicja, wojsko? więc po co brać pieniądze za złamanie, jak można za dobrowolne donoszenie, taka może być interpretacja tego co Pan mówi , że " nie dałem się złamać"?

Podobno był instruowany przez SB-cję już 14 grudnia, by 15 grudnia znaleźć się w komitecie strajkowym? Jak opisują świadkowie, gdy protestujący doszli do gmachu komendy MO, Pan już był w środku, mimo że gmach (ze strachu!) zabarykadowała milicja od wewnątrz zanim dotarł tam tłum,

Przemawiał Pan do ludzi, prowokując do radykalnych działań a właśnie takich oczekiwała władza, która o krwawej rozprawie, zdecydowała już wtedy, gdy wysłała do trójmiasta wojsko t.j. 11 grudnia dzień przed ogłoszeniem podwyżek.
Wszystko co się wydarzyło potem, było efektem takich prowokacji i zaplanowanej rozprawy z rzeczywistą opozycją komunistyczną zgromadzoną wśród protestujących, którą później rozpracowywał Pan- JAKO NIEzłamany TW Bolek
  • Odpowiedz
@lechwalesa: wyjaśnij nam tu wszystkim...skoro już robisz za bohatera... dlaczego bałeś się lustracji skoro ci ludzie zrobiliby wszystko by działać najrzetelniej i byli porządni? dlaczego bałeś się lustracji skoro sąd tak cię niby uniewinnia? dlaczego nie reagowałeś gdy każde kolejne rządy coraz bardziej udupiały polskę, a zwłaszcza PO?

dlaczego jesteś zasranym tchórzem i półgłówkiem który sam nie jest w stanie zrobić nic, ani nawet sensownie sklecić słowa? przypomnieć ci poziom
  • Odpowiedz
@lechwalesa: nie, nie będzie to prowokacja czy zmiana warty... nie tylko polska będzie należała do mnie...taki jestem i będę zły...mam dość waszej żałosnej błazenady, ludzie zasługują na lepsze życie na tej planecie [czy żywy czy martwy- już po was bo ja nie jestem byle jaką istotką...a po śmierci istniejemy dalej...boisz się już?]
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Jasne, wszystkie debaty były ustawione, cała operacja od kilkudziesięciu lat zaplanowana, tylko pytanie - dlaczego nie jesteśmy najbogatszym krajem na świecie, skoro rządzili nami tacy geniusze, zdolni zrobić w #!$%@? cały świat z USA na czele.
  • Odpowiedz