Wpis z mikrobloga

Absolutnie wygrałam życie. Moja paczka z Wykopoczty przerosła moje wszelkie oczekiwania. Serio.

@trauma_capitis: jesteś mistrzem świata! Nie mogłabym wyobrazić sobie lepszego prezentu. Coś cudownego :]

Tego wina jeszcze nie piłam (nie zbiło się, poczta dała radę!), chociaż często jak byłam w Biedronie to przykuwało mój wzrok, ma ładną etykietę :] Pewnie jeszcze dzisiaj albo jutro otworzę, więc podzielę się wrażeniami! Mam bardzo dobre przeczucia co do niego:]

Książka super. Nie szkodzi, że bez obrazków - obrazki nie są potrzebne, ja nawet wolę bez nich, bo więcej przepisów się mieści w książce:] Już znalazłam parę fajnych przepisów, zrobię niedługo piernik i nadziewany mostek cielęcy. Pasztet z królika też mnie kusi :] Będzie GzW jak nic! Z dedykacją specjalną oczywiście.

A z jeżykami - ciekawa sprawa. Wyobraź sobie, że nie jadam słodyczy, a właściwie to bardzo rzadko. Jedynymi ciasteczkami, które lubię i czasem kupuję, są Jeżyki i Pieguski. Trafiłeś niesamowicie :] Oczywiście Gałgan i Tubka dostaną po okruszku.

Na kopercie jest jeż, który nie został wpuszczony na rollercoastera! Wygląda, jak żywy :]

BTW, masz bardzo ładne pismo. :]

W paczce znajdowała się również folia bąbelkowa. Mam zajęcie na nadchodzący wieczór :]

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję. Naprawdę, sprawiłeś mi mnóstwo radości. Jeszcze weselej będzie po konsumpcji wina :] Buziaki!

WIWAT! WIWAT @TRAUMA_CAPITIS!

#wykopoczta #alesieciesze #wiwattraumacapitis
gugas - Absolutnie wygrałam życie. Moja paczka z Wykopoczty przerosła moje wszelkie o...

źródło: comment_5SvuQoN54ttdOPFWHMxiTeNGk48qfTRy.jpg

Pobierz
  • 14
@kicioch: naprawdę mistrzostwo świata. Najpierw zobaczyłam wino, ucieszyłam się jak diabli, patrzę się dalej, a tu jeszcze książka i jeżyki. No, nie dało się lepiej trafić :]