Wpis z mikrobloga

#!$%@? przypomniało mi się właśnie, jak się kiedyś spotkałem ze swoją byłą xD laska była już w innym związku, ale że wierność w sumie nigdy nie była jej najmocniejszą stroną, to się do mnie strasznie przystawiała. Nie reagowałem na jej zaloty, ale ona się nie poddawała, więc w końcu jej po prostu powiedziałem, żeby się odwaliła, bo nie będę stukał zajętej dziewczyny.

I wiecie co mi odpowiedziała?


#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 9
  • Odpowiedz
@Salieri_: Gdzie wy takie #!$%@? znajdujecie to ja nie wiem.. Osobiscie mialam 2 kolezanki ktore mialy bolca na boku ale nie obnosily sie z tym. Raczej mialy wyrzuty sumienia. I konczyly związek zeby nie robic w #!$%@? drugiej strony.
  • Odpowiedz
@JokerBonifacy: och no tak bo faceci nigdy nie rzucają swoich dziewczyn dla innych i nie mają związkow na zakladke. To moze nie do konca w porządku ale popularne i dosc normalne ze zmienia się partnerow. Chore to jest wtedy jak ktoś sobie ze zdradzania zrobi sport tak jak wyzej opisana pani
  • Odpowiedz
och no tak bo faceci nigdy nie rzucają swoich dziewczyn dla innych i nie mają związkow na zakladke.


@vestridancer: Pytanie, czy twój iloraz inteligencji przekracza obecnie panującą temperaturę w Polsce? Jeśli tak to co to ma do rzeczy i do mojej wypowiedzi?

To moze nie do konca w porządku ale popularne i dosc normalne ze zmienia się
  • Odpowiedz
@JokerBonifacy: Ty za to jesteś skończonym chamem. Jestem w 100% przekonana że mój iloraz inteligencji i wykształcenie przekracza twój o stokroć. Pisałam że takie jest po prostu życie że człowiek się czasem #!$%@? w kimś innym tyle że opisałam to językiem mniej więcej takim jak autor postu. Jeśli nie zrozumiałeś przekazu to bardzo mi przykro. Chodziło raczej o to że jeśli już ktoś "błądzi" i zdradzi to przynajmniej można by
  • Odpowiedz
Ty za to jesteś skończonym chamem.


@vestridancer: Przyganiał kocioł garnkowi. Czy to nie ty czasem nazwałaś dziewczyne z wpisu "#!$%@?", jednocześnie wybielając swoje koleżaneczki które zrobiły dokładnie to samo co ona?

Jestem w 100% przekonana że mój iloraz inteligencji i wykształcenie przekracza twój o
  • Odpowiedz