Wpis z mikrobloga

@mad17 Nie wiem o jakiej ochronie mówisz, ale na ogół to jest tak, że paczka nie przyjdzie w wyznaczonym czasie (60 dni) to zwracają kasę. przyjdzie uszkodzony towar i do udokumentujesz - to samo. Działa to ogólnie tak, że majfrend nie dostanie kasy od Aliexpress dopóki nie potwierdzisz, że wszystko ok.
Działa to ogólnie tak, że majfrend nie dostanie kasy od Aliexpress dopóki nie potwierdzisz, że wszystko ok.


@michal04472: kłamiesz

@mad17: nie każda jest rejestrowana, to zależy jaką wybierzesz przy zakupie - jeśli chdzi o czas to są takie które idą 10 dni lub mniej, a są takie które idą 3 miesiące lub dłużej. Ochrona jest przy każdym zamówieniu, moim zdaniem zamawianie z chin jest bezpieczniejsze niż na allegro.
@bonzur: dokładnie tak masz racje KAŻDY list najtańszy(cokolwiek to znaczy) leci 2 tygodnie i wcale nie ma wyjątków typu zamówienie w środę, a dostawa w poniedziałek i wiele innych tego typu historii które przewijały się przez wykop

@bonzur: chodzą słuchy że Chińczyki maja dopłacane przez rząd do tych listów i np taki najtańszy doszedł do mnie w tydzień a taki drogi z numerem śledzenia szedł 3 tygodnie. Miałem też tak że ten najtańszy szedł 2 miesiące. Nigdy nie przyszedł do mnie list najtańszy w 2 tygodnie. Zazwyczaj jest to więcej.
@Andczej: zamawialem naście rzeczy do Norwegii, zawsze z darmowa wysyłka wiec uwazam ze pan chinczyk z dobrego serca nie doklada do mojej paczki a nie zdarzyło sie mi czekac dluzej niz 2,5 tyg. i nigdzie sie nie nazwalem ekspertem panie szczekaczu
@bonzur: ooo panie szczekaczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

co ty za glupoty opowiadasz. najtanszy list leci 2 tyg


to po co piszesz takie głupoty skoro to nie jest prawda?
@michal04472: napisałeś

Działa to ogólnie tak, że majfrend nie dostanie kasy od Aliexpress dopóki nie potwierdzisz, że wszystko ok.


Kłamiesz bo to nie jest prawda, jeśli minie czas ochrony to nawet bez twojego zaznaczania kasa automatycznie zostaje przekazana do sprzedającego, chyba że założysz spór.

@bonzur: nie nie wyjaśniłeś tam tego, stwierdziłeś że gadam głupoty bo listy lecą 2 tygodnie co nie jest prawdą
Czy ja gdzieś napisałem, że Ali jest