Wpis z mikrobloga

Dobra wytłumaczmy sobie jedno, DMG palladyna to jakiś totalny BS. Robie duo na hydrach ja knight 107 i druid 90, wbija jakiś pallek 75 i ma większy DMG na hydrach od nas dwóch razem wziętych i zgarnia każdą hydrę. Dodam, że nie miał wyższych skillów. Bił z assasynek po 700-600 kiedy ja z magic sword'a bije po 100-300.
@marahin
#mirkots
  • 41
  • Odpowiedz
@NoNameeDD: To dajesz follow. Jeśli ty sam lejesz a druid cię leczy to się nie dziwię że was przebija z dmg. Jak jesteś z druidem to bierz minimum 4 na klate, utito, i spamuj. Twój główny dmg to nie jest z tzw "łapy" tylko ze skili, exori, exori gran i exori ico. Masz na dodatek zmniejszony cooldown na nie.
  • Odpowiedz
@Nasienie: Nie rozumiecie że mechanika na OTsie troche inaczej dziala? Te same osoby co teraz wala ze skilami np 100 po 600 na 500 levelu i tysiecznym beda walicprawie tyle samo z takimi samymi skilami. A że na niskich levelach ma się mało hp to jest to odczuwalne w pvp. Po resecie mnożnik levela się zmniejszył ale mlvl i skile zostały takie same, a to one są dopowiedzialne za dmg.
  • Odpowiedz
@NoNameeDD: Nie zrobicie lepszego balansu niz CIpsoft, więc im bardziej kombinujecie tym bardziej psujecie. Już teraz knight jest przesadzony DLA ściągam w 2-3 sekundy.

http://www.tibia-stats.com/index.php?akcja=distanceCalc zobacz sobie ile bijesz na 100 levelu z 100 skilem i na 500 z 100 skilem, prawie bez różnicy. Jak macie skile takie jak mielibyscie na 300 -400 to się nie dziwię że taki mag może spaść na hita. Więć przestańcie wypisywać jakieś peirdoły bo inaczej
  • Odpowiedz
@Smieszek_poza_kontola: Na real Tibi zabijam dragona moim 50 knightem ze skillem 80 szybciej niz tutaj zabijalem na 80 z takim samym skillem i jeszcze ze spellami, wiec nie wiem o jakim cipsoftowym balansie Ty mowisz. Calkowicie mijamy sie z ideą hitow pallka, jego srednia hitow nie powinna byc wieksza od mojej tylko same losowe hity. jego fart powinien mu pozwolic na #!$%@? hydry a nie, ze ja z wiekszym skillem, 30
  • Odpowiedz
@Smieszek_poza_kontola: @NoNameeDD:
Panowie, chciałbym tylko zauważyć, że o ile sprawa rozchodzi się o loota - to jesteście na przegranej pozycji będąc w party i sharująć expa ;)
podaję przykład: jeśli bijecie mobka który daje 5k expa, i nabijesz we dwójkę z druidem 3k (czyli 60% damage!), to te 3k rozdzielą się między was, dostaniecie po 1,5k.. a paladyn zgarnie 2k. I to on otwiera loota. Pomimo zrobienia tylko 40% damage.
  • Odpowiedz
@Smieszek_poza_kontola: tak wgl wdlg twojego kalkulatora ten pallek nie mial prawa w jakimkolwiek stopniu zblizyc sie do liczb jakie tam lecialy jego avrg pokrywal sie z max jaki mi podaje. Jestem na 100% pewien, ze to nie sa cipsoftowe przeliczniki.
  • Odpowiedz
@NoNameeDD: Dranzer Royal Paladin 98 dista.
Pewnie jeszcze ciasteczko zjadl +10 dista i paladin armor. Jakie eq? Na gołą klatę był hit? Przecież takie coś to i ja mogę wkleić tak szczerze mówiąc, albo udzerze kolesia z black skullem i będzie dmg x2.
  • Odpowiedz