Wpis z mikrobloga

#epalenie

Mirki, mam pytanie - co sądzicie o mocno reklamowanych ostatnio e-papierosach Vype? Jestem trochę zmęczony efajkami których używałem do tej pory - wcześniej jakieś Volishe, które doprowadzały mnie do szewskiej pasji, teraz mam taki . I #!$%@? po miesiącu zaczął mi przeciekać - leje się z niego jak z kaczej dupy. Wszystko wysmarowane liquidem :(

Dlatego też zastanawiam się, czy ktoś używa Vype i może się wypowiedzieć, czy warto? Jak to wychodzi pod względem ekonomicznym?
Pobierz
źródło: comment_5G69iWVrchf8A27PlpIvLuaOq3lC6VNQ.jpg
  • 12
@zamak: 250 to już było by coś świetnego, ew. używany evica poszukaj i jakiś porządny cleromizer nawet cubis za małe pieniądze jest lepszy od tego
evic i tron plus aku 250 zł evic i jakiś cleromizer z możliwością kupna i kręcenia grzałek też coś koło tego
@zamak: mi akurat tank z kita evic mini czyli ego one mega z tytanowa grzalka podchodzi, mimo że inne Mirki mówią że to gówno:) Też się czasem leje ale pewnie dlatego że na jednej grzalce jadę cały miesiąc :)
Cały kit kupiłem za około 30 dolcow z Chin więc spokojnie się mieści w twoim budżecie i zostaje sporo jakby jednak kitowy tank ci nie spasowal.
@Oszczer: Tron taki dobry?
@Oszczer: ale gdzie? W tronie mogę robić grzałki? Sorry za dopytywanie ale wczesniej nawet nie wiedzialem o ze moj one mega ma nastepce, a teraz strona Joyetech lezy. Dzieki tobie rowniez odkrylem ze jest update firmware do mojego szluga, ale j/w... strona lezy