Wpis z mikrobloga

@Peterov: Po tekście nie poznasz dobrego rapera. Co najwyżej to czy jest mądry, czy ma siano w głowie, jakie ma poglądy i o czym lubi nawijać. Czy ma osobiste teksty, czy historyjki lubi wymyślać, a może jakieś socjologiczne tematy czy ki #!$%@?. Po sposobie składania rymów w tym teście prędzej poznasz czy jest dobry.
  • Odpowiedz
@Peterov: No standardowy rym jaki zna każdy chociazby z wierszy to
AAAAAAAX
BBBBBBBX
Gdzie X się ze sobą rymuje. Skomplikowane rymy wyglądają np tak, że całe wersy się rymują
QXYZ
QXYZ
Złożenie takiego wersu przy zachowaniu sensu, jest już trudniejsze. Ja miałem okres, gdzie w dupie miałem tekst rapera i po prostu jarałem się dobrze poskładanymi wersami i tego w rapie szukałem i się jarałem( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@MirekMireczek: Dzięki za merytoryczną odpowiedź.
To tak teraz napiszę kogo słucham ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Praktycznie na razie tylko polskie, bo takie po prostu rozumiem.
Que, Kartky, VNM, Białas, Deys, Dwa Sławy, Eripe, Filipek (tak sobie), KĘKĘ, Kuban, Paluch (czasem), Sentino, Sokół, W.E.N.A i Żabson
  • Odpowiedz
@Peterov: No i git. Nawet nie znając się za bardzo, na pewno słyszysz, że taki VNM zdecydowanie bardziej skomplikowanie składa rymy niż powiedzmy sokół, kękę czy paluch. Ma zajawke na udowadnianie, że nie ma na niego #!$%@? i tyle.Taki "propejn" np. to jeden z najlepiej poskładanych kawałków ever, do tego zajebiście nawinięty.
  • Odpowiedz