Wpis z mikrobloga

Jutro ostatni termin oddania pracy inżynierskiej promotorowi do sprawdzenia. A w sumie to już dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kończę pisać rozdział wyjaśniający najważniejsze funkcje kodu źródłowego. Poźniej wnioski, bibliografia, spis tabel, formatowanie itp. Będzie około 90 stron (ʘʘ). Tak więc dziś #nocnazmiana. Jak uda się to obronić, będę mógł powrócić do dodawania nowych wpisów pod tagiem #arduinozchin. Uda się czy się nie uda?

#studbaza
Izanagi013 - Jutro ostatni termin oddania pracy inżynierskiej promotorowi do sprawdze...

źródło: comment_ZOMIW59QYItjq8Q5rub6iWrZ3mk3jmXP.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@megan_: Analizując kod nagle okazuje się, że zawiera jakiś błąd, albo można go napisać lepiej. Czasu coraz mniej, a sumienie nie pozwala go zostawić w takim stanie. Czas decyzji (òóˇ)
  • Odpowiedz
@megan_: Zostawię sobie to na koniec, jak wystarczy czasu. Musi być jak najlepiej, ponieważ celuję w 5 kafli, które uczelnia daje za najlepsze prace. Z tego co wiem od promotora, będę miał jako jedyny część praktyczną - makietę z urządzeniem, które opisuję aktualnie. Mam nadzieje, że to wystarczy, by wygrać ze stronami, CMS czy aplikacjami do tworzenia planu zajęć ( )
  • Odpowiedz
@Izanagi013: pytanie może nie na miejscu ale znam dwa przykłady prywatnych uczelni gdzie bardzo dużo przechodzilo spraw mimo ze nie powinno (spowodowane to było jak na moje oko: bardzo niska liczba studentów na danym roku)
  • Odpowiedz