Wpis z mikrobloga

110 mag ma 695 HP

http://tibia.wikia.com/wiki/Formulae

140 paladyn z 85 skillem i 15 mlvl, bijący z broni 65 Atk(Assassin star, Crystalline Arrow, prawie Prismatic Bolt) uderza od 28 do 525.

Z exori con wali do 138 dmg czyli kombo od 91 do 663 - za mało. Gdyby miał trochę wyższego dista, to mógłby ubić sorka.

Z exori san wali max 91, czyli też za mało.

Z SD-eka wali od 125 do 184,
  • Odpowiedz
@bart0sz: ktos juz pisal na forum sugestie zeby zrobic cos z tym bo jak narazie to ed i ms to gowno. 140ek 110 maga tez moze wylozyc utito + gran ico albo exori gran
  • Odpowiedz
@FireDash: no co z nim nie tak? dostajesz skill i żadnego debuffa oprócz mniejszej obrony. Knight z utito też jest op z tym, że zabiera sporo many. Na niskim lvl nie rzucisz utito+gran ico.

Mi tylko chodzi o paladyna. Wychowany jestem na rl tibii i dzisiejsza sytuacja, gdzie padłem od 140 paladyna zniszczyła mi pojęcie o pvp. Nie dziwię się, że kttz wbił jako pierwszy 200 lvl bo jeśli potrafi walnąć
  • Odpowiedz
@hihi_jery: Palek dzięki utito ma 55% większy dist, ale nie może się w tym czasie leczyć więcej niż 300hp na turę, więc na bardziej zorganizowanej wojnie widzisz palka który to rzuca i po nim. Dodatkowo te hity nie są stałe i sprawdzałem jako 110 ms jak bije we mnie rp z utito i nawet z sd bym wytrzymał, na combo trzeba mieć dużo szczęścia
  • Odpowiedz
@FireDash: ale ja nie mówie o czarze utito tempo u palka tylko u knighta. Paladyn ma taki dmg bez spella. Dlatego właśnie mam ból dupy. 140 paladyn był pompowany przez 3 osoby więc gdyby wrzucił utito to by umarł na śmierć.
  • Odpowiedz
@hihi_jery: W gracza nie walnie więcej niż 350 bez utito i nie więcej niż 100+ z sd, więc max combo bez czaru to 450, musiałeś miec już nadszarpnięte trochę zdrowia, cudów nie ma, to są wszystko skrypty.
  • Odpowiedz
@hihi_jery: hehe, nie po prostu kitz zbierał loota wszystkim ludziom z reborn, w moby uderzał tylko jak się team zatrzymywał, byle był shared
@bart0sz: to bardzo ciekawa teoria, bo 2x 180+ knight nie mogło wyłożyć 140 ms bez utamki
  • Odpowiedz