Wpis z mikrobloga

Mirki, macie jakieś schematy kiedy gracie areny? w sensie jakich kart nie bierzecie, na co zwracacie uwagę przy wybieraniu kart, jakieś synergy? Moja najlepsza arena dotychczas to 9 winow druidem (3x Ancient of War) i za #!$%@? nie mogę tego przebić.
Mój schemat aren:
bohater paladyn->mag->łotr->druid
karty: aoe removal ->removal->dobieranie kart->heal
poza tym staram sie brać jak najmocniejsze klasowe potworki i nie brac crapow (typu chociażby Windfury Harpy)
ktoś coś?

#hearthstone #hearthstonearena
  • 10
  • Odpowiedz
@BurzycielStrukturKomunistycznych: Przy wyborze kart patrz też na curve'a, jeśli masz przykładowo do wyboru średnią 3 i dobrą 6 ale ogólnie braki w 3 dropach to lepiej wziąć to czego brakuje moim zdaniem. Wyjątkiem są karty imba w stylu truesilver u palka czy deathsbite warriora czy flamestrike, tego bierz ile Pan Blizzard da ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do synergii to przykladowo Blackwing corruptora nie wzialbym nie
  • Odpowiedz
@BurzycielStrukturKomunistycznych: Jedyne co w tej chwili mogę Ci polecić to przestań stosować takie schematy i zacznij zastanawiać się, która karta będzie najlepszym wzmocnieniem decku, mając na uwadze klasę jaką grasz, karty jakie już masz, typ decku jaki składasz oraz win condition. Nawet jeśli będziesz używał jakiegoś programu, który będzie Ci podpowiadał.

Mały quiz dla Ciebie, która karta jest najlepszym wyborem z poniższego screenshota?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Screenshot
  • Odpowiedz
@savjz: To był quiz dla Burzyciela, więc jedynie mogę przyznać Ci rację. :P

Niemniej jest to świetny przykład tego, że nie warto traktować removali, zwłaszcza aoe, jako bezwzględny autopick.
  • Odpowiedz
@MainstreamowyHipster: No muszę przyznać rację, aczkolwiek nie zdarzyło mi się jeszcze ani tez nie widzialem zeby ktos dobral wiecej niz 3 tego typu karty. A streamy jak najbardziej, swietne zrodlo wiedzy na temat aren :P
  • Odpowiedz