Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirosławy, przybywam do Was z małym konkursem, a zarazem #rozdajo.

W związku z powolnym i mozolnym wdrażaniem mojego małego projektu w życie, postanowiłem zacząć od troszeczkę innej strony, a dokładniej od nagrywania wideło na YouTube. Nie planuje nagrywać otwierania rakotwórczych skrzynek, czy drzeć się do mikrofonu. Całość ma się opierać na prostej maksymie: od Was, dla Was.

Do rzeczy. Zamierzam stworzyć serię TOP 5 Plays Of The Week, w której będę prezentować najlepsze akcje podesłane przez widzów, a przy premierowym odcinku przez wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°). O ile sama seria w sobie nie jest czymś świeżym, to zamierzam eksponować akcje te, które nie polegają na typowym spray&pray. Chciałbym ukazywać akcje te, w których ważne są decyzje podejmowane przez gracza, reakcja, movement, granaty i cały "feeling" naszej ukochanej gry. Czyli to, co clutchmajsterzy lubią najbardziej.

Jeśli posiadasz w swoich zasobach właśnie taką akcję, która nie będzie 2-3 sekundowym acem na eco, a będzie przepełnionym skillem clutchem 1vs5 to proszę Cię o wypełnienie formularza zgłoszeniowego w linku poniżej:

Wypełnij formularz i prześlij swoje demo

Premierowa edycja będzie tylko przewidziana dla dem zebranych od wykopków, a nagrodą za pierwsze miejsce będzie Klucz do Skrzyni Rewolweru wraz ze skrzynią. Nagroda skromna, ale dla prawdziwego szczęściarza może zamienić się w coś więcej. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł zaoferować bardziej pokaźne nagrody dla zwycięzcy.

Oczywiście całość będzie zaprezentowana w przyjemnym dla oka montażu, bez żadnych zbędnych wodotrysków i bez 30-to sekundowego intro. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#csgo
csgofeed - Witajcie Mirosławy, przybywam do Was z małym konkursem, a zarazem #rozdajo...

źródło: comment_GmvH60zILgWGAJjDqHsBoiOa8h401jkH.jpg

Pobierz
  • 11
@f1xboy: Demo jest najlepszą formą ze względu na dowolność późniejszej edycji, wiec jeśli odkopiesz bede bardzo wdzięczny, a za pomocą Plays.tv takiej możliwości juz nie mam. Aczkolwiek jest bardzo pomocne ze względu na szybszy proces oceniania akcji.