Wpis z mikrobloga

Mirki znacie ten ból że budzicie się rano i przypominają wam się sceny z filmu który oglądaliście w dzieciństwie prawdopodobnie nie do końca i nie znacie ani tytułu ani niczego po czym można by go znaleźć w google. Otóż wczoraj znalazłem się w tej nieciekawej sytuacji i po przeszukaniu całego filmweba imdb postanowiłem napisac tutaj. Jakby ktoś miał chwilę na zastanowienie się nad tytułem byłbym wdzięczny a w ramach wdzieczności dożywotnio plusował napotkane wpisy użytkownika. Przechodząc do rzeczy film ten miał parę części minimum 2 nie był chyba serialem wyprodukowano go raczej w usa albo francji albo włoszech leciał w tv gdzieś około 10-20 lat temu czyli nakręcono go mw w latach 70 80 90, główny bohater ktoś w rodzaju detektywa posiadał wielką siłę dzięki której powalał samodzielnie dziesiątki (więc to raczej film sztuk walki ale bez azjatów) wrogów za pomocą głównie rąk towarzyszyły temu ówczesne efekty dźwiękowe takie walenie patelnią w rynnę, wyglądał jak połączenie rudego z hangowera z posturą Grzegorza Russaka tego kucharza. Kojarzą mi się jeszcze z tym filmem słowa takie jak demolka pięści duża stopa, Był na pewno na vhs bo pamiętam głos lektora Knapika #kiciochpyta #pytanie #gimbynieznajo #lata90 #film #nurtujacemniepytanie #pomocy #szukamfilmu
Pobierz
źródło: comment_K8SYbCGHG5y5FIdJLKcKh7PyyyIzCY6f.jpg
  • 3