Wpis z mikrobloga

@Ers_: Jak masz wszystkie dokumenty to nie wiem, jak masz tylko dowód to Lloyds. Nie daj się nabrać z zakładaniem konta przez Internet - potwierdzanie może spokojnie zająć 2 miesiące. Jedyna rada to chodzić i pytać czy założą od ręki. Ja tak znalazłem Co-op bank, który miał akurat wolne miejsce. Ale przeważnie trzeba się umawiać, obadaj jakieś placówki na uboczu.
@Ers_: mój pro tip: stój pod wejściem do oddziału jakieś 5min przed otwarciem. Jak tylko otworzą drzwi to mów, że chcesz założyć konto. W moim przypadku pani zrezygnowała z porannej kawki/herbatki i stwierdziła, że w sumie szybko się uwiniemy ;)
Moze i głupie pytanie ale jestem ciekawy, nie można poprostu otworzyć konta w banku w PL które miałoby możliwość dostawania kasy w £ ? Jesli wgl takie cos istnieje , dlaczego akurat to Ljoyds kazdy zakłada ?
@Ers_ Lloyds bez zadnych dokumentow (potwierdzenie adresu, kontrakt). Jedyne co, to dowód lub paszport. Jesli beda Cie chcieli zbyc, to wez ulotke ze sciany (o typach kont). Na ostatniej stronie jest napisane, ze kazdy obywatel UE moze otworzyć konto w 10min na jakikolwiek dokument tozszamosci. pozdrawiam