Wpis z mikrobloga

Miredżgi, korzystał ktoś z akcji multikina 'wtorki z somersby' albo 'seans z lordem' - jeden #!$%@?, 3 kapsle i bilet na film 2d za 10 zł. https://multikino.pl/pl/seans-z-lordem czy ktoś mi wyjasni czym jest 'kasa barowa' lub popcorn bar? serio tam gdzie popcorn i naczosy sprzedają bilety na film? to jak ja mam sobie tam miejsce wybrac, albo zarezerwować je wczesniej?

Z promocją kinderbueno rezerwowalo się normalnie miejsca przez stronę i przy kasie mowilo, ze chcesz skorzystac z promocji kinder bueno, dawalo sie opakowania i elo. Nie rozumiem tego, ktos cos?

#multikino #somersby #promocje #kiciochpyta
  • 11
@polik95: a korzystales juz z tego promo moze? i mogę tam na popcorn barze sobie miejce normalnie wybrac na ekraniku, jak w normalnej kasie? albo np zarezerwowac miejsce i tam je odebrac? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yacolek: no jak byłem w kilku multikinach to było właśnie tylko tak, że kupowało się bilety tam gdzie sprzedają żarcie. Te normalne kasy były puste. Normalnie były tam ekraniki do wyboru itp. Gdzieś czytałem, że zrobili tak żeby przy okazji ludzie po prostu kupowali coś do jedzenia/picia
@wolnomi: hm, czyli powinna byc mozliwosc zeby ogarnąc to tak jak na kinderbueno, ze rezerwuję sobie miejsce za wczasu i odbieram je z kapslami? będzie trzeba sprobowac 8)
@wolnomi: no to dzięki za rozjaśnienie sprawy - wolalem dopytac, bo tam wszedzie trabią, że bilety tylko do odbioru w 'kasach barowych' i myslalem ze to jakos inaczej będzie działać :P