Wpis z mikrobloga

Czy spadki fps na mapach takich jak train, cbble, season są spowodowane słabą kartą graficzna czy procesorem? Jak stoje na respie to mam spadek fps do 90, biegajac po mapie nornalnie ponad 200. W smołku to samo #csgo
  • 25
@BOTMICHAL: ściągnij sobie msi afterburnera i pograj trochę. Jak będziesz miał spadki fps to sprawdź wykorzystanie gpu w afterburnerze. Mój gtx 470 soc potrafi do 100% zużycia dość, a procesor nawet 50% nie ma
@Norskee: Rozumiem ze dla ciebie znawcy Wiki to nie źródło ale "" podczas gdy oko ludzkie nie rejestruje już błysków powyżej 45–53 na sekundę, dlatego "" czytaj herców, wszystko powyżej ok50hz to marketing jak 10000000dpi w myszce czy 200000gb w grafie albo 16373838mpx aparat, zamiast powielać głupoty i grac w csa tylko doucz sie troche , https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Oko , eh nawet niw chce mi się więcej pisać
Borze jak kisnę gdy pod każdym tematem na temat odświeżania obrazu przychodzi jakiś spec typu @Kamszot_San i wali te swoje brednie na temat ludzkiego oka i marketingu w monitorach.
Szczęśliwy użytkownik 144hz here ---------> Raz spróbujesz, nie wrócisz na 60hz. Nie żałuje ani jednej wydanej złotówki na ten monitor.

@BOTMICHAL
Z tego co pamiętam to jak miałem pentium g860 to też ten FPS nie był za stabilny. Po przesiadce na 4 rdzenie