Wpis z mikrobloga

xD

Przejrzałem sobie kilkanaście losowo wybranych profili tych mentalnych #!$%@?. Sporo z nich mieszka w UK, więc te "brudasy" to są również ich koledzy z pracy, czy kolejki po zasiłek.

Część z nich ma powklejane obrazki z papieżem - "Wielkim Polakiem", czyli że niby chrześcijanie, he he

U jednego, autora wpisu "Chyba sobie jaja robicie na Facebook pokazuja jak sie araby w swoich ciuchach dupy mocza to chyba nie tylko mocza" znalazłem obrazek z łzawym tekstem kończącym się morałem "Każdy daje innym to, co ma we własnym sercu".

Oni czują, że to ich czas. Moralni spadkobiercy szmalcowników, duchowi bracia moczarowców wreszcie mogą przestać skrywać swoją prawdziwą twarz. Tyle lat kazano im udawać porządnych obywateli (#!$%@? polityczna poprawność), a teraz wreszcie mogą otwarcie mówić o tym, czego pragną - o prawdziwych polskich obozach śmierci.


XD #####

#polakicebulaki #stoppolonizacjieuropy #islam #neuropa #bekazprawakow #koszalin
naczarak - xD
 Przejrzałem sobie kilkanaście losowo wybranych profili tych mentalnych...

źródło: comment_8pl3XsWWCVV4GwRjyE9NqNKyK8h6pcXf.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
Powinni pracodawcy i nauczyciele ich czytac i obcinac pensje, premie i oceny. I nie za stosunek do "muslimki" ale za poziom #!$%@? i braku rozumu.


@ashardin: Mam nadzieję, że tobie ktoś kiedyś utnie pensję, premię lub oceny za wypowiedź która komuś się nie spodoba. #!$%@?ć sąsiadowi to jo, ale mnie to nieee i śmiesz komuś wytykać poziom #!$%@? i brak rozumu. Dopóki ktoś nie nawołuje do mordów itp. to jest
  • Odpowiedz
co innego wleźć do rzeki, gdzie krowy mają wodopój a co innego do baseniku 3x3 metry,

poza tym ona to robi bo allah tak nakazuje, a jak nie to małe kamieniowanko od starego, co jest na dodatek chore


@Duze_piwo: Ale o co dokładnie Ci chodzi? Ta Pani nie weszła do basenu w ciuchach z dworu, tylko specjalnym kostiumie kąpielowym, który zakrywa po prostu więcej ciała niż te normalne. To nadal
rzep - > co innego wleźć do rzeki, gdzie krowy mają wodopój a co innego do baseniku 3...

źródło: comment_ft8gKYzj8Y9PKApntjuPtzm3tVw8HVjE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
druga sprawa to po kiego #!$%@? w takich ubraniach się kąpać?!


@Duze_piwo: Bo chcą się popluskać i popływać, ale nie chcą pokazywać swojego ciała?
  • Odpowiedz
@Duze_piwo: No a po co weszła na basen? Na złość tobie?

No ale ja się pytam co definiuje normalny strój i dlaczego masz ból dupy o to, że ktoś przyszedł w stroju zasłaniającym więcej niż ty jesteś przyzwyczajony. Nie jest to niehigieniczne, nie jest niebezpieczne, więc o co cała afera?
  • Odpowiedz
No a po co weszła na basen? Na złość tobie?

No ale ja się pytam co definiuje normalny strój i dlaczego masz ból dupy o to, że ktoś przyszedł w stroju zasłaniającym więcej niż ty jesteś przyzwyczajony. Nie jest to niehigieniczne, nie jest niebezpieczne, więc o co cała afera?


@rzep: ja #!$%@?ę, dyskusja w stylu "będę udawał debila" to jakaś plaga na mikro
normalny strój definiuje obyczaj, ale pewnie teraz
  • Odpowiedz
@Duze_piwo: No ale strój, który wkleiłem wyżej, już nie jest "normalny"?

Rozumiem, że wytykanie błędów w myśleniu może być dla Ciebie bolesne, ale czy to jest powód by dodawać kogoś na czarną listę? Staram się Ciebie po prostu zmusić do myślenia.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Widzisz ja w swoim zyciu zazwyczaj za glopote placilem... Ty a gdzie Ty widzisz, ze ja chce #!$%@? sasiadowi ale sobie to nie? Cos chciales napisac ale ci sie chyba za duzo watkow zmieszalo.
  • Odpowiedz