Wpis z mikrobloga

@Baron_Al_von_PuciPusia: wartościową to już ci dzisiaj dałem... Jak widzisz czwartego znaleziska o artykule Polityki o Pileckim nie udało wam się zakopać, a przy okazji w komentarzach kilka osób ukazało relatywizm "historyka" piszącego dla tego komunistycznego pomiotu. Z tą młodością prawaka to trochę przesadziłeś... rocznik 1980 się kłania... młody lewaku.
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: ja nie patrzę na to co sam myślisz o sobie bo mam to głęboko w 4 literach... wystarczy spojrzeć na twoją wykopową działalność i z tej perspektywy ewidentnie działasz w grupie lewaków, poruszasz się w tym samym wąskim toku myślenia. A jak się nie ma argumentów to się zarzuca komuś kłamstwo! Może ja zaraz tobie zarzucę, że kłamiesz o mnie że jestem prawakiem, a do tego młodym? I co ty
  • Odpowiedz
wystarczy spojrzeć na twoją wykopową działalność i z tej perspektywy ewidentnie działasz w grupie lewaków,


@kamzikowy: Przestań pieprzyć i wskaż mi poglądy, które wskazują na to, że jestem lewakiem, a więc kimś w moim przekonaniu popierającym ideowo polską lewicę reprezentowaną m.in. przez SLD.

Wskażesz? Nie, nie wskażesz bo nazywanie mnie lewakiem to bzdura - zupełnie jak dzisiejsze teksty w "niezależnych" mediach.
  • Odpowiedz