Wpis z mikrobloga

I już po raz ostatni chciałbym podzielić się z Wami powtórką komentowanego przeze mnie meczu #mirkocup 2016.
Półfinał pomiędzy zespołami Gaymers 2 oraz Dzbany, był niesamowicie emocjonujący.
Link: https://www.youtube.com/watch?v=USqCJM-9vbY

Na koniec, chciałem gorąco podziękować wszystkim widzom, followerom i donatorom.
10 dni streamowania, wiele godzin przygotowań i ogromny stres.
Zaczynając pierwszy stream turnieju, byłem zielony jak pietruszka. Po tych wspaniałych 10 dniach, mogę z ręką na sercu powiedzieć, że dzięki Wam stoję teraz w zupełnie innym punkcie i widzę sens kontynuowania swojej przygody z Twitchem. Za Waszą namową w przeciągu kilku dni zamierzam wysłać swoje demo do ESL i kilku innych organizacji- być może uda się zdobyć akredytację. W międzyczasie oczywiście zbieram na porządny mikrofon, który zastąpi ten wbudowany w zestaw słuchawkowy.
Zaznaczam jeszcze raz, nic z tych rzeczy nie miało by miejsca gdyby nie Wy oraz feedback jaki od Was otrzymałem.

Dziękuje organizatorom za daną mi szansę, oraz za niesamowity turniej ze świetną atmosferą! Wystarczy rzucić okiem na posty w tagu, żeby się o tym przekonać. Mam gorącą nadzieję, że będę miał jeszcze kiedyś okazję brać udział w tak niesamowitym przedsięwzięciu.

Tymczasem, pozdrawiam Was ze wschodniej Polski. Regeneruję siły, by za kilka dni wrócić do siebie i wznowić działalność, mam nadzieję, że zobaczymy się na streamie :)

Gratuluje organizatorom, graczom oraz widzom.

Trzymajcie się :)

#csgo #twitch
  • 7