Wpis z mikrobloga

bateria w #xiaomi #redmi3 to majstersztyk!

mija 3 doba odkad odlaczylem od ladowarki, a tu dalej 30 procent xd w ciagu dnia zjechalo mi tylko 10 procent, a z telefonu korzystam normalnie ;D tylko w czwartek 1h rozmowy przez telefon i duzo siedzenia na necie ;D
  • 21
  • Odpowiedz
@wzr1one: mógłbyś powrzucać na jakiś hosting więcej fotek robionych tym telefonem? chodzi mi o zdjęcia robione w mieszkaniu, na zewnątrz (w słońcu, przy pochmurnej pogodzie, w nocy itp.), zdjęcia jakichś tekstów itp. Jakbyś robił, to na ustawieniach auto.
  • Odpowiedz
@wzr1one: dzięki. nie wiem w końcu jakie zdjęcia robi ten telefon. niektórzy wrzucają nawet dobrej jakości, inni słabszej. podobno są dwa typy aparatu montowane, od sony lub od samsunga ( ͡° ʖ̯ ͡°)

poza tym karkówka trochę droga.

jaki wcześniej miałeś telefon? może napisz na mirko porównanie, ale bez skupiania się na wydajnościach, a bardziej właśnie na zdjęciach, ekranie, głośności, zasięgu itp.
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
@wzr1one: no właśnie widzę, że nawet dobrze wyszły. jedynie to z hdr trochę rozmazane. teraz mam zagwostkę, ale chyba się zdecyduję na xiaomi. chyba, że meizu wypuści w końcu jakiś telefon z radiem fm w przeciągu kilku tygodni.

dzięki, że Ci się chciało.
  • Odpowiedz