Wpis z mikrobloga

@Opipramoli_dihydrochloridum: Ja osobiście nie lubiłem strzelać z shotguna. Mój wybór to zawsze był pistolet, waliłem ciągle z pistoletu, żeby potem mieć 2 w rękach i celne headshoty walić. Pistolet nie miał takiego rozrzutu jak początkowo uzi, które było moją następną bronią, no a potem kałach. Te inne bronie były trochę niepraktyczne.
@kabriott: masz racje, od gier oczekuję zaawansowanej symulacji, wciągającego gamepleju i dobrej grafiki. Gta VC i 3 są tak prostackie i nieskomplikowane, że dla mnie niegrywalne

I jak widzisz grafika nie jest na 1 miejscu bo 4 wedlug mnie jest lepsza od 5. Fabuła, realizm i Niko Bellic to jest to
@Opipramoli_dihydrochloridum: No ale mi chodzi własnie o to, że wolałem zwykły pistolet od shotguna, jak dobrze pamiętam, to miał duży rozrzut, ogólnie nie zabijałeś 1 strzałem trafiając w tułów, a w głowę z pewnej odległości nie dało się trafić, bo rozrzut. A z pistoletu mogłeś sobie podbiec, nie musiałeś przeładowywać i mogłeś walić headshoty. Moim zdaniem shotgun to mało skuteczna broń, oczywiście chodzi mi o SA ( ͡° ͜ʖ