Wpis z mikrobloga

Wytrzymałem pół roku. To był zaszczyt z wami walczyć #bojowkawindowsphone ale niema co ukrywać, ten system o ile już nie jest martwy to padnie w przeciągu kilku lat. Czas zmienić to na coś gdzie wchodząc do sklepu żeby coś pobrać to nie czuje się jak w sklepie w PRLu, niby coś jest ale tak naprawdę nic niema. O poziomie apek typu Fb czy messenger sie nie wypowiem bo nawet niema o czym. "Ale panie za to jak #!$%@?", #!$%@? nie #!$%@? bo miałem Lumie 535 i 640 i czasem muliły bardziej niż android z 512 ramu.

Także uszanowanko i witam #bojowkaios , mam nadzieję że sie nie zawiodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  • 6
@Migajaca_dioda: Mam podobne zdanie niestety. Zaczynałem od lumii 710 która jak na swoje czasy była ok chociaż już wtedy zdarzały się spontaniczne resety i przymulenia. Teraz używam 1320 i już wiem, że następny telefon będzie już z innym systemem. Aplikacje to porażka, jeśli jakimś cudem jest oficjalna apka to jest okrojona z wielu funkcjonalności. Windows 10 dalej jest nieużywalny, chociaż miałem do niego 4 podejścia w odstępach 1-2 miesięcy. ( ͡