Wpis z mikrobloga

Niesamowity był ten wczorajszy funrace. Już nie mogę doczekać się następnego sezonu, oby w DTMkach. Szkoda tylko, że nie wiedziałem, że w tych autach na wyścigu zdecydowanie lepiej od mediumów sprawdzają się softy, przez co nie miałem szans na obronę pozycji przed kierowcami jadącymi na miękkiej mieszance. Fajnie, że w końcu udało się stworzyć jakąś sensowną transmisję z sensownym komentarzem. Połowa streama to moje pojedynki i walka o utrzymanie pozycji ( ͡ ͜ʖ ͡).
#acleague #assettocorsa #simracing
  • 18
@DrQ: Gratuluję świetnego występu! I @GotchaWRC też gratuluję :) Świetny wyścig i mnóstwo emocji. To była zdecydowanie najlepsza realizacja z dotychczasowych okołowykopowych transmisji. Fajnie, że jedna osoba była odpowiedzialna za komentarz i kamery bo wizja i fonia dzięki temu były spójne, a nie tak jak ostatnio, gdzie komentarz był sobie a kamery pokazywały czasami zupełnie co innego ;)

A jeżeli chodzi o sezon DTM to w zasadzie tez jestem za ale
Pobierz
źródło: comment_gsLcDToWPPEhqEyq8tqV8zAvrF4RMCXg.jpg
@DrQ: dokładnie, wyścig był kozacki szkoda, że nie miałem czasu pojeździć więcej przed wyścigiem coby urwać jeszcze z 2 s z czasu, ale przez cały drugi stint jechałem za gościem i walka była zajebista :D
@DrQ: Szkoda że mnie tam trochę pukłeś na którymś okrążeniu :P . Co do wyścigu to był mega :D, szkoda tylko zawaliłem strategie, zaryzykowałem i pojechałem cały wyścig na mediumach bez pitstopu, i nie był to dobry pomysł bo zamiast koncentrować się na jeździe to musiałem się cały czas przed kimś bronić przez to że jechałem cysterną, a pod koniec ostatnie 10 okrążeń to masakra jeżeli chodzi o opony, praktycznie już
@GotchaWRC: Widziałem że się toczysz i zacząłem dawać tajne znaki światłami ( ). Bałem się, że jeżeli utknę choć trochę dłużej za Tobą, to naszą dwójkę wyprzedzi Dorian jadący na znacznie lepszych oponach.
@DrQ: W takich eventach powinna być dozwolona drużynowa jazda, wg. mnie było by jeszcze ciekawiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczególnie jak występuje aż tyle różnych for.
Dokładnie, super zabawa bo w sumie wyszło mega czysto a walki było wystarczajaco. No i podobno gwiazdami relacji zostaliśmy. Ale jeszcze nie miałem czadu zobaczyć tej relacji. Pozdro i liczę na kolejna walkę w kolejnym FunRace